Reiki Léčba

Kraniosakrální ošetření

Reiki Léčba

Kdybychom název doslovně přeložili, tak je to vlastě lebko-křížová terapie, což už samo napovídá, že se při ní pracuje hlavně s funkcí centrální nervové soustavy, která začíná v lebce a končí u křížové kosti.

Zmínky o práci s kraniosakrálním systémem a mozkomíšním mokem najdeme už v pramench ze starého Egypta, Indie a Peru.

Pulzaci mozkomíšního moku a tak i všech tkání v těle rozhýbává neviditelná životní síla, kterou Dr. Sutherland pojmenoval Dech života.

Kraniosakrální terapie funguje na principu harmonizace cirkulace mozkomíšního moku, tedy kraniosakrálního rytmu, jeho frekvence a kvality.

Ruce terapeuta citlivě navnímají tento rytmus a ten ho následně neinvazivně ovlivňuje a harmonizuje, aby zajistil jeho pravidelnost na všech místech, které ošetřuje v souladu s protokolem terapeutického ošetření.

 

Kraniosakrální ošetření je jemná a příjemná metoda a provádí se v leže na zádech v pohodlném oblečení. Klient leží na lehátku nebo můžeme využít i futon na zemi, pokud by to bylo klientovi příjemnější. Velmi jemných a šetrným dotekem se pracuje s celým tělem od chodidel po hlavu. Dotýkám se různých částí těla i hlavy a jemně, a přesto velmi účinně se uvolňují fyzické i psychické bloky. 

Přesný postup není nikdy stejný i přesto, že samotné ošetření má jasně danou strukturu v podobě jakéhosi protokolu ošetření.

Při ošetření pracuji s pulzací mozkomíšního toku a terapeutickým tepem.

Na některých místech vašeho těla můžu zůstat i docela dlouho, dokud tepe terapeutický tep, neodcházím, protože tehdy se děje léčení tam, kde vaše tělo žádá. Jsem po celou dobu ve vědomém plném napojení na vaše tělo, po ukončení vaše pole opustím, poděkuji a vy ještě chvilku relaxujete a necháte tzv. dojet to, co je třeba.

Při ošetření můžete usnout do hlubokého uvolnění, můžete povídat, co cítíte, co se děje, to je vždy na vašem uvážení, co budete vnímat, jako přínosné.

Zároveň ale s uvolněním dochází k ošetření celé páteře, uvolní se tlak v bedrech, často se odstraní bolesti hlavy, zad, karpálních tunelů, působí blahodárně na potíže psychosomatického původu, v těhotenství připravuje na klidný průběh porodu, léčí porodní traumata, posiluje imunitu a citalitu, snižuje fyzické a psychické napětí, chronickou únavu, emoční labilitu apod......, klienti začnou mít kvalitnější spánek a jsou bdělejší a výkonnější v práci.

Každé ošetření je jiné a jedinečné a platné pro daný okamžik. Významně zvyšuje duchovní probuzení a uvědomění klienta.

Vždy využívám aktuální potřeby vašeho těla, kam potřebuje směřovat léčivou energii, tedy následuji hlubokou inteligenci vašeho těla.

Tato metoda nemá téměř žádné kontraindikace, působí na člověka komplexně, je bezpečná, neinvazivní, příjemná a všeobecně blahodárná, a to i pro nastávající maminky a malé děti. Celkově terapie zvyšuje potenci těla a klient začne využívat kapacitu mozku více než je běžné. 

Lze ji využívat i při léčení po operaci, mrtvici, stresu, strachu, atak různého typu apod.

Je účinná dokonce i na zvířata.

Toto ošetření lze přijímat i na denní bázi, pokud je urgence, ale běžně 1x7-14dní pro harmonizaci a stabilizaci systému nebo 1xměsíc je ideální udržovací perioda návštěv.

Ošetření trvá 60-75 minut, počítejte raději 90 minut času, ať nemusíte spěchat.

Cena je 1200 Kč.

Objednejte se telefonicky nebo sms na tel. 774 536 221.