top of page

RAINDROP terapie

technika jemná jako peříčko s vůní bylin, které uvolní vaše tělo i duši

Technika Raindrop je účinnou a neinvazivní metodou, která využívá antivirových, antibakteriálních a protizánětlivých vlastností esenciálních olejů oregána, tymiánu, bazalky, cypřiše, libavky, majoránky, směsi Aroma Siez a máty peprné. Všechny oleje i původ techniky je z dílny firmy Young Living.

Raindrop napomáhá tělu udržet, popřípadě obnovit přirozený tvar páteře. Využívá se i k léčbě potíží, které nejsou přímo spojeny s problémy se zády, například při infekci dýchacích cest, zažívacích obtížích, hormonálních problémech nebo nedostatečné funkci jater.

 

 

Jak probíhá RAINDROP?

  • Vstupní diagnostika, konzultace zdravotního stavu, povídání s klientem.

  • Naladění na společnou energii ( esence směs White Angelika - ošetření aury a energií, směs Valor - pomáhá tělu obnovit rovnováhu a vyrovnat kostru a páteř.

  • Aplikace všech esencí postupně do chodidel.

  • Následně kapání všech esencí postupně z výšky zhruba 15 cm na záda klienta a velmi jemná aplikace vnější stranou prstů od oblasti beder nahoru podél obratlů, směrem vzhůru po zádových svalech, přes ramena ke krku.

  • Každá esence má svoji aplikační techniku.

  • Přikládání horkého ručníku na chodidla a záda k propojení všech energií .

  • Posledních 10 minut patří závěrečné relaxaci, lze propojit s krystaloterapií ( přiložením krystalů kolem těla pro zvýšení uvolnění )

  • Oleje působí ještě několik dní PO ...., během nichž probíhá léčení a vyrovnávací proces.

 

 

 

 

ESENCE, jejichž dary využijeme při aplikaci.

VALOR - vyrovnává energie a navozuje pocity odvahy, sebedůvěry a sebeúcty. Pomáhá tělu obnovit rovnováhu a vyrovnat kostru a páteř.

OREGÁNO - stimuluje imunitní systém, má protivirové, antibakteriální, protiplísňové a antiparazitické účinky. Užívá se při revmatismu a artritidě, infekcích dýchacích cest, tuberkulóze a trávících potížích. Vůně navozuje pocit jistoty.

 

TYMIÁN -  má dar antimikrobiálních a antivirových účinků na naše tělo. Pomáhá při infekčních nemocech, kardiovaskulárních onemocněních, Alzheimerově nemoci a žloutence. Vůně může pomoci překonat únavu a vyčerpání po nemoci.

BAZALKA - je protizánětlivá, pomáhá při zažívacích problémech, svalových křečích, bolestech hlavy a psychické únavě. 

CYPŘIŠ - antibakteriální, antimikrobiální, ulevuje při artritidě, zánětu průdušek, oběhových problémech, křečích a parazitech.

LIBAVKA - pomáhá mimo jiné při artritidě a revmatismu, svalové a nervové bolesti, zvýšeném tlaku, arterioskleróze.

MAJORÁNKA - pomáhá při uvolnění svalů a relaxaci při bolestech svalů a nervůhlavy, problémech oběhového systému, infekcích dýchacích cest, menstruačních problémech a premenstruálním syndromu, křečích a zadržování tekutin. Její vůně blahodárné účinky na nervy.

AROMA SIEZ - je relaxační směs k hlubokému uvolnění svalů a zmírnění bolesti zejména po sportovních výkonech, po cvičení nebo na konci dne pro uklidnění hlavy, krku a pro unavené nohy.

MÁTA - je účinně protizánětlivá, protinádorová, protiparazitická (červi), protibakteriální, protivirová, protiplísňová. Používá se na revma a artritidu, respirační infekce (pneumonie, tuberkulóza atd.), virové a mykotické infekce , afty, trávicí potíže, bolesti hlavy, nevolnost, kožní problémy (svědění kůže, křečové žíly, ekzémy, lupénka, dermatitida), skoliózu, ústřel, bolesti zad. Její vůně povzbuzuje vědomou mysl, udržuje bdělost a zlepšuje koncentraci.

KONTRAINDIKACE: těhotenství, kojení, hypertenze, epilepsie, roztroušená skleróza. 

CENA: 1200 Kč / 75 minut

objednání na tel. č. 774 536 221, ideálně sms a já se ozvu s termínem, počítejte nejdříve za měsíc

Young-Living-Raindrop-Kit--1024x799.jpg
raindrop Místečko.jpg
bottom of page