top of page

st 05. 10.

|

Vestec

Kosmický tanec na Zemi

Ceremonie tě propojí se spiritem kakaa, spiritem svého srdce a vnitřního Vesmíru, srdcem Kosmu a srdcem Země. Ceremonie, která ti dovolí se uvolnit, regenerovat a vyživit přesně tím, co budeš potřebovat.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kosmický tanec na Zemi
Kosmický tanec na Zemi

Čas a místo

05. 10. 2022 18:00 – 21:00

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Začneme kakaovou ceremonií v energii 4 TZIKIN - energie stability své vize. Uvidění se z většího nadhledu, jako bys byl(a) ptákem........roztáhneš křídla a poletíš....beze strachu tam, kam je ti předurčeno......v lehkosti a s radostí, které najdeš uvnitř.

Pohyb bude tekutý, intuitivní a pomůže ti spojit se s posvátnou moudrostí tvého těla. Půjdeme od počátku stvoření......přes propojení pupeční šňůrou se setkáš se svojí energetickou placentou. V pohybu, který vychází z propojení se se svým vnitřním Vesmírem.  Začneme a " poplujem " nejprve na Zemi a postupně rozhýbáme tělo do intuitivních léčivých pozic, které si samo vyžádá.....třeba až do tance.......

Na závěr bude čas k integraci a sdílení.

Praxe je inspirovaná continuum movement a tandavou, mojí vlastní praxí těla a vnitřních prostor vědomí i nevědomí......

Hodnota setkáni je 555 Kč.....Výměnu energie v této částce prosím po přihlášení zaslat na účet č. 115-2117450207/0100, do poznámky napiš příjmení - kosmický tanec. Bez připsané platby nebude rezervace platná!

Sdílet událost

bottom of page