ENERGY TERAPIE

INDIVIDUÁLNĚ sestavené cvičení pro harmonizaci energie, která vychází z hatha jógy, hormonální jógy, čakra jógy, jógy stínu, čhi kungu, terapie traumatu a různých teorií práce s energiemi a meditací. Začínáme vstupním pohovorem o tom, co od terapie očekáváte a co potřebujete změnit. Rozhovor je formou mini koučinku.

Cílem je odstranění bloků v těle a mysli. Sestava je navrhnutá vám přímo na míru a může být i pokaždé trochu jiná, jak se budete posouvat.

Mohou s ní začít i lidé s různými tělesnými omezeními i když jakýkoli sport nikdy nedělali. Důraz je kladen na správné provedení a vedení dechu a energie tam, kam právě potřebujete.

Následně je vhodné pokračovat skupinovou praxí energy jógy a praktikovat pravidelně podobnou sestavu, která je víc zaměřená " pro každého". Lekce energy jógy rezervujte v rozvrhu studia.

Aktuální zdravotní stav je nutné se mnou konzultovat předem a tomu pak přizpůsobíme  samotnou praxi jógy, např. některé cviky odlehčíme nebo je úplně vyřadíme nebo navrhnu jinou variantu pro dané téma.

Energy terapie je silnou prací sami na sobě skrze tělo a jeho energie.

  © 2017 misteckoinspirace, tel. 774536221

<script type="text/javascript">
    /* <![CDATA[ */
    var seznam_retargeting_id = 72812;
    /* ]]> */
</script>
<script type="text/javascript" src="//c.imedia.cz/js/retargeting.js"></script>