top of page

st 13. 10.

|

Vestec

Aroma minikurz - tvorba emoční ochrany z esencí.

Kurz, který bude prohlubujícím k těm všem předešlým, ale vůbec nevadí, pokud s esencemi začínáte. Budeme interaktivně dýchat, hýbat se a na závěr si vytvoříme svoji osobní ochranu aury. K dispozici bude 9 výjimečných esencí i směsí, lahvička ( sprej ) či roll on pro její namíchání. Cena 555 Kč.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Aroma minikurz -  tvorba emoční ochrany z esencí.
Aroma minikurz -  tvorba emoční ochrany z esencí.

Čas a místo

13. 10. 2021 18:00 – 21:00

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Planeta Země nás každý den obdarovává poklady vonných tekutých esencí z rostlin a stromů, jejich kořenů, květů či pryskyřice. Esenciální oleje mají schopnost působit na biochemické, buněčné a fyzické úrovni a zároveň velmi hluboce na emoční a duchovní úrovni.

Vztah s esencemi je založen na vztahu s rostlinami, rostlinami a planetou, což znamená účastnit se aktivně ekologického cyklu. Tento vztah nám poskytuje být vědomě přítomní v živém, vitálním světě, jehož jsme součástí a pozvat ho k sobě prostřednictvím práce s esencemi skrze naše fyzická těla, dech a dotek.

Nejstarší zachované texty o používání esencí z rostlin jsou staré přibližně 4500 př.n.l. Rostlinné materiály – esence, pryskyřice, kořeny apod…. byly po věky věků používány rituálně, k léčení nemocí a jiných tělesných i duševních potřeb.

My se tentokrát zaměříme na posílení emoční složky našeho bytí.

 A jaké esence na vás budou čekat k nahlédnutí, nacítění a vytvoření své ochrany aury? 

· Ta, jejíž větvičky od středověku odhání zlé duchy

· Ta, která pochází ze stromu, ve kterém sídlí Bůh….

· Ta, jejíž vůně pomáhá při pocitech beznaděje, úzkosti, depresi a používala ji samotná Kleopatra

· Ta, která se přezdívá „ zrno ráje“ a dodává sílu k ráznému jednání….

 Směsi, které nás budou provázet jsou tyto: 

· Ta, která pomáhá identifikovat, vykořenit a odložit uložená traumata, která se mohou projevovat nespavostí, nervozitou, vztekem i oslabenou imunitou.

· Ta, která přináší úlevu a vibruje esencí vděčnosti.

· Ta, která pomáhá k přijetí pokorného odpuštění.

· Ta, která podporuje energetický soulad čakrového systému.

· Ta, která nám bude neustále připomínat, abychom byli věrni sobě a svému úkolu tady.

 Výroba aroma ochrany aury. 

Na závěr si dopřejeme dost času a ověřování při našem malém alchymistickém míchání. Budeme postupně očichávat, vyhodnocovat ve více kolech, jak na nás jednotlivé složky působí. Pak teprve si namícháte svou směs dle potřeby, buď do olejového základu v lahvičce s roll onem nebo do vody v praktickém spreji do kabelky. Vše bude k dispozici, nemusíte si nosit nic s sebou.

 Cena a platba 

Rezervace a absence jakéhokoli příznaku ne-MOCI nutná. Žádné prokazování z vaší strany nepotřebuji, pracuji ve VÍŘE a odpovědnosti.

Cenu za workshop 555 Kč je možné uhradit buď na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + ochrana aury. Nebo pokud jako já preferujete hotovost, napište mi, že platba proběhne na místě, děkuji.

Sdílet událost

bottom of page