top of page

čt 12. 9.

|

Místečko inspirace

Aroma večírek

Prožitkové "čuchací " povídání o tisíce let staré technologii a moudrosti léčení, která je nepřekonatelná. Příjemný voňavý večer, kdy společně objevíme a pojmenujeme sílu skrytou v rostlinách. Pokud vás nějaká vůně zaujme, můžeme rozkapat po kapkách a vy si provoníte svůj svět.....

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Aroma večírek
Aroma večírek

Čas a místo

12. 9. 2019 18:30 – 20:30 SELČ

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Dozvíte se podstatné informace o tom, jak funguje lidský mozek, jak ovlivňuje naše zdraví, pocity a naši realitu. Dozvíte se, jak léčivé je vdechovat vůně, které jsou panensky čisté. Jak povznášející pro člověka může být proces uzdravování a každodenní život s používáním esenciálních olejů.

Vůně, nebo-li aroma (a proto často používaný termín aroma-terapie), je vyjádřením přítomnosti proudícího zdraví, života a je zázrakem přírody. Esence každé konkrétní rostliny obsahuje široké spektrum chemických látek v dokonalých poměrech tak, jak to dokáže stvořit pouze matka příroda. Není účinnějšího prostředku než takového, který pochází přímo z ní. Pro zachování původního spektra a poměrů jednotlivých látek v esenciálním oleji je zásadní ekologický způsob pěstování rostlin, sklízení a technologie zpracování - pak teprve má esence terapeutickou hodnotu a dokáže člověka vyléčit a povznést. Proto používáme výhradně esenciální oleje společnosti Young Living, která svým přístupem garantuje tu nejvyšší kvalitu na trhu.

Objevte netušené možnosti, jak změnit způsob řešení problémů v úrovni tělesné, emoční i mentální. Objevte, jakým způsobem ozdravit váš životní styl a nahradit škodlivé syntetické přípravky (např. desinfekce, vůně a běžně používané "léky"). Zaměříme se na domácí lékárnu a první pomoc. Ukážeme si, jak správně esenciální oleje používat a mnoho z nich si "ochutnáte" svými smysly a vyzkoušíte doslova na vlastní kůži.

"Existuje asi tisíc důvodů, proč si esenciální oleje zamilujete stejně jako my."

Příspěvek je 200 Kč / os na místě

Rozkapané oleje bude možné zakoupit na místě hned, cena za kapku esence bude sdělena dle ceníku dle vašeho výběru.

NENÍ NUTNÉ NIC KUPOVAT!!!!! Můžete jen přijít a provonět si večer.

Malé občerstvení zajištěno Místečkem inspirace - Veronika Hynková

Voňavým prožitkem vás provedou Petra Babinská a Veronika Pešková

Sdílet událost

bottom of page