top of page

Čas bude upřesněn

|

Jihlava

Aromaterapeutická voňavá lékárna

Přednáška, povídání a sdílení o aromaterapii a jejího praktického využití zaměřené na péči o sebe a rodinu přírodní cestou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Aromaterapeutická voňavá lékárna
Aromaterapeutická voňavá lékárna

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Jihlava, Jihlava, Křížová 111, 586 01 Jihlava, Česko

Guests

O události

Přijďte objevit, jakou moc mají vůně z přírody, čisté esenciální oleje. Výjimečný prostředek pro dýchací cesty, mozek, aktivaci moudrosti těla a jeho obranného systému, ale také pro neskonale příjemné prožitky, které vám a vaší rodině mohou každý den přinést.

V jakých situacích (zejména s dětmi) můžeme syntetické prostředky vyměnit za přírodní?

Témata a okruhy, kterými se budeme zabývat:

imunita, infekce, alergie, hyperaktivita, stres, emoce, spánek, růst kostí a rozvoj mozku, vnímání a prožívání sebe, otevřené rány, péče o pokožku, zdravé návyky u dětí co se týká dechu a další.

Zvu vás do nového objevování - té neomezené, inteligentní síly, která je ukryta v esencích. Objevíte možnosti, které může změnit chod celé vaší rodiny, o kterou pečujete.

  • Dozvíte se zde, jak různé vůně působí. 
  • Představím vám několik základních rostlin a jejich esence, které jsou základem domácí přírodní lékárny. 
  • Předám vám mnoho praktických postupů, jak chránit, uzdravovat a posilovat členy vaší rodiny.
  • Naučíte se esenciální oleje vybírat pro určité situace a používat v každodenním životě, pro ochranu i emoční/mentální úlevu.
  • Čichat a aplikovat budeme ty nejčistší oleje, špičkového světového výrobce Young Living, který se zabývá technologií, zemědělstvím a používáním esenciálních olejů už více než 25 let a vlastní největší knihovnu zkušeností uživatelů, výzkumů odborníků a vlastní nejpřísnější systém kvality.

Poslední hodinu budeme věnovat konkrétním dotazům a můžete si případně zakoupit esence nebo směsi na místě pro vaši aktuální potřebu.

Příspěvek na místě v hotovosti = 333 Kč/osobu.

Přihlášení = registrace = rezervace místa je nutná. 

Sdílet událost

bottom of page