top of page

Čas bude upřesněn

|

Vestec

Aromaterapie pro maminky

Přednáška, povídání ( a čichání-to děti i maminky milují ) o aromaterapii zaměřené na péči o sebe a rodinu přírodní cestou, v baby-fiendly přístupu (vemte děti:-) )

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Aromaterapie pro maminky
Aromaterapie pro maminky

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Milé maminky,

přijďte objevit, jakou moc mají vůně z přírody, čisté esenciální oleje. Výjimečný prostředek pro dýchací cesty, mozek, aktivaci moudrosti těla a jeho obranného systému, ale také pro neskonale příjemné prožitky, které vám a vašim dětem mohou každý den přinést.

Víme, jak snadno děti trpí na infekce a onemocnění dýchacích cest. Jaká jiná cesta, než polykání léků se tady nabízí?

Víme, jak moc na nás působí emoce, ale jak s nimi pracovat?

V jakých dalších situacích (zejména s dětmi) můžeme syntetické prostředky vyměnit za přírodní?

Mezi tématy, kterými se budeme zabývat budou-

imunita, infekce, alergie, hyperaktivita, stres, emoce, spánek, růst kostí a rozvoj mozku, vnímání a prožívání sebe, otevřené rány, péče o pokožku, zdravé návyky u dětí co se týká dechu a další.

Jste zvány do nového objevování - té neomezené, inteligentní síly, která je ukryta v těkavých látkách. Objevování, které může změnit chod celé vaší rodiny, o kterou pečujete.

  • Dozvíte se zde, jak různé vůně působí. 
  • Představíme vám několik základních rostlin a jejich esence, které jsou základem domácí přírodní lékárny. 
  • Předáme vám mnoho praktických postupů, jak chránit, uzdravovat a posilovat členy vaší rodiny.
  • Naučíte se esenciální oleje vybírat pro určité situace a používat v každodenním životě, pro ochranu i emoční/mentální úlevu.
  • Čichat a aplikovat budeme ty nejčistší oleje, špičkového světového výrobce Young Living, který se zabývá technologií, zemědělstvím a používáním esenciálních olejů už více než 25 let a vlastní největší knihovnu zkušeností uživatelů, výzkumů odborníků a vlastní nejpřísnější systém kvality.

Již od nepaměti byly esenciální oleje používány k uzdravování, osobní péči, čištění prostor a dezinfekci vzduchu. Lidé si postupně na tento starodávný způsob léčení vzpomínají. Podle slavné francouzské aromaterapeutky Nelly Grosjean je aromaterapie jedním ze základních pilířů pro zdravý a šťastný život.

*************************************

Pro všechny pojmenované způsoby terapeutického užívání esenciálních olejů je zásadní jejich komplexnost, čistota a síla. Proto si také vysvětlíme, jakou kvalitu esenciální oleje nabízené na trhu mohou mít a stále mohou být nazývány "esenciální olej". 

*************************************

JSME PŘÍRODA. JEDINÉ, CO NÁM MŮŽE DLOUHODOBĚ ÚČINNĚ SLOUŽIT, JE OPĚT PŘÍRODA. SÍLA PŘÍRODY JE UKRYTÁ V KAŽDÉ KAPCE JEJÍ ESENCE.

************************************

Příspěvek 200 Kč

Provede nás úžasná žena s velkým Ž

Ing. Petra Babinská

lektorka jógy a vydavatelka studijních materiálů k aromaterapii www.knihyliving.cz

Sdílet událost

bottom of page