top of page

pá 14. 6.

|

Delfíní zátoka

Delfíní slunovratová cesta-OBSAZENO

Chceš být takhle blízko a plavat s divokými delfíny? Pojeď a prožiješ nezapomenutelné zážitky. Pobyt s divokými delfínky (šnorchlovat) a také uvidět krásy života na korálech kolem nás. Každý den se uvolníš s jemným tekutým pohybem a budeme meditovat v souladu energie dne mayského kalendáře.

Delfíní slunovratová cesta-OBSAZENO
Delfíní slunovratová cesta-OBSAZENO

Čas a místo

14. 6. 2024 22:00 – 22. 6. 2024 13:00

Delfíní zátoka, Egypt

Guests

O události

Je to pro každého neobyčejný pobyt plný zážitků, na které nikdy nezapomenete. Vždy velmi transformační na všech úrovních bytí.

Prožijete nezpomenutelný týden na krásné prostorné obytné jachtě s milou posádkou a personálem, který se o vás bude starat, hýčkat vás a rozmazlovat.  Je zde spousty místa pro každého z vás  a zažijete týden oravdového oddychu a uvolnění.

Budeme společně plavat a šnorchlovat u korálových útesů a s volně žijícími a hravými delfíny v laguně azurové barvy s křišťalově čistou vodou několikrát denně, svobodně a zároveň s respektem k jejich přirozeném prostředí. Laguna je součástí přírodní rezervace. Je lemovaná nádhernými panenskými korálovými útesy a zahradami. Díky přítomnosti delfínů zde cítíte  proudící pozitivní energie, i když ještě ani nejste ve vodě s nimi. Často jen tak připlují k naší lodi a lákají nás na hrátky s nimi nebo jen laškování z paluby.

V laguně se můžete koupat kdykoliv bez omezení, při východu a západu sluníčka, ale také večer za svitu měsíce. Zažijete dovolenou plnou svobody a klidu.

PROGRAM:

Z letiště se pohodlně auty dopravíme do přístavu, kde se nalodíme na jachtu a ubytujeme se v připravených dvoulůžkových útulných kajutách.

Hned po snídani můžeme začít s naším prioritním programem a to vstup do křisťálově čisté laguny a užívat přítomnosti delfínů a oni často plavou, skáčou a krouží kolem nás, hrají si, komunikují, berou nás do svých hejn. Jen pro představu, je jich tam kolem stovky, někdy i víc.....

Před večeří vás provedu každý den jemnou jógou propojenou s kranio tekutinovou praxí a aromaterapií. To vše, abychom si protáhli a uvolnili namáhané svaly těla po celodenním plavání.

V případě zájmu, nabízím aroma terapeutický vědomý dotek nebo kraniosakrální terapii - cena dle mého běžného ceníku.

Předposlední den se s lagunou rozloučíme posledním ranním a dopoledním plaváním s delfíny a po obědě  odplujeme na ostrov Siyal v národním parku Wadi Gemal, kde se budeme moci opět koupat a  poležet si v teplém písku na pláži, nebo šnorchlovat podél nádherného korálu, který lemuje ostrůvek.  Ostrůvek je pokrytý mangrovníkovým porostem, který je hnízdištem ptactva a mají zde svá hnízda  také chránění Orlovci říční. Ke konci dne lze pozorovat z ostrova nádherný západ slunce. Náš poslední společný  večer strávíme na pláži kolem ohně a můžeme bunovat, zpívat i tančit.

Poslední den připlouváme zpět do přístavu v odpoledních hodinách a pokud máme dostatek času do odletu, navštívime městečko Marsa Alam s obchůdky a kavárničkami k nákupu suvenýrů a pod.,

Platební předpisy : 

  • Záloha na plavbu 530 Euro /osoba je splatná obratem po zaslání přihlášky
  • Záloha na plavbu 550 Euro/osoba je splatná do 14. dubna 2024
  • Doplatek za plavbu je splatný do 14. Dubna 2023

Cena : Plavba:  950 euro /dospělý/plavba  850 euro /dítě do 11,99 let/plavba 

Zpáteční letenka: Praha – Marsa Alam – Praha s leteckou společností Smart Wings v tarifu PLUS ( zahrnuje 1 odbavené zavazadlo 23kg + 1 přírućní zavazadlo 8 kg + kabelka ) Cena letenky /dospělý i dítě nad 1,99 let /: 530 euro ( cena 2024 )

Cena za plavbu zahrnuje: 

Ubytování: 2-lůžkové kajuty s vlastním WC, sprchou a osuškami na safari lodi 

Stravu a nápoje: Soft All inclusive – denně čerstvé připravované opravdu vynikající pokrmy, stravování formou bufetu v  restauraci a nealkoholické nápojek dispozici na baru 24hod/denně 

Transfery: z letiště Marsa Alam do přístavu a zpět 

Program a asistence průvodců a instruktorů: průvodci na rychločlunech při kontaktech s delfíny i  šnorchlování na korálech a služby stálé posádky a průvodců na lodi .  

Zkušební potápění s přístrojem a nebo průvodcovaný ponor pro licencované potapěče.

Wi-Fi na lodi

Cena nezahrnuje:  Příplatek za extra služby letecké společnosti Smart Wings na palubě letadla: například předem  objednaná nadváha odbaveného zavazadla = cca 50 Euro, nebo extra zavazadlo = cca 50 Euro za  oba směry a jiné, více na https://www.smartwings.com/poplatky-za-doplnkove-sluzby 

Cestovní pojištění-můžeme dle zájmu zprostředkovat, doporučujeme ujistit se, že se pojištění vztahuje i na lodní plavby ( případně také  potápění s přístrojem, pokud se vás týka) a popřípadně si prostudovat smluvní podmínky vámi  vybrané pojištovny. 

Vstupní vízum do Egypta ( aktualně ve výši 25 USD/osoba (i dítě) – platí se na místě po příletu na  letišti. Připravte si tuto částku pokud možno přesně a to v USD. Vyhnete se tak zbytečným průtahům a  zmatkům při přepočítávání odpovídající částky např. z EUR na USD, či Egyptskou Libru ) 

Poplatek za vstup do národních parků Sataya a Wadi Gemal ( aktualně ve výši 50 USD/osoba  (děti do 5,99 let zdarma), bude vybíráno na lodi) Spropitné posádce lodi tzv.bakshishné jednorázově je vybíráno pro posádku lodi na konci pobytu  jako výraz poděkování a spokojenosti s poskytnutým servisem – výše spropitného je obvykle 50  EUR/osoba.  V pŕípadě zájmu o potapěčský kurz , včetně mezinárodní certifikace je možné se domluvit na místě s Fatimou.

Sdílet událost

bottom of page