top of page

čt 01. 2.

|

zoom

Druhé mayské shromáždění

Druhé setkání na téma Kawoq: cesta do srdce. Živé ZOOM setkání s nahrávkou vedené Mabel Flores a mým překladem. Velmi se těšíme na společné sdílení aktuálních témat, meditaci, vaše komentáře a otázky k tématům.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Druhé mayské shromáždění
Druhé mayské shromáždění

Čas a místo

Další termíny 4

01. 2. 2024 19:00 – 22:00

zoom

Guests

O události

Velmi se těšíme na společnou práci v tomto celoročním cyklu MAYSKÝCH SHROMÁŽDĚNÍ. 

Budeme se potkávat pravidelně každý měsíc.

Lze se účastnit každého setkání zvlášť.

Shromáždění ponesou aktuální témata, mayská proroctví, návrhy toho, jak lze výzvami každého tématu a obdobé projít, co nejcitlivěji a nejradostněji a v klidu. 

Témata druhého shromáždění  1. 2. 2024 19h-22h jsou

· aktuální výzvy a proroctví

-Kawoq: cesta do srdce

Cílem naší práce je nárust vědomí, evoluce duše a magnetismus násobení a sdílení mayské moudrosti tou původní formou, tedy z ucha do ucha.

Každý měsíc ponese specifické téma, které včas vyhlásíme. Většinou se v něm odrazí energie dne, ve kterém se potkáme.

Setkání budou vysílána naživo na platformě ZOOM v předem vyhlášených termínech a budou z nich pořizovány záznamy, které lze stáhnout na neomezenou dobu.

Každé shromáždění obsáhne úvodní rozpravu, praxi s aktuální energií a meditaci na dané téma.

Cyklus mayských shromáždění vám poskytne kromě sebezkušenosti v živé formě a setkání s Mabel, její hlubokou moudrostí, také inspiraci pro vlastní praxi a integraci do běžného života a moderovaný prostor pro otázky a komentáře.

KDO JE MABEL FLORES?

Ajqu'Ij Haab, duchovní průvodkyně-astroložka Maya Quiché. V roce 1994 toto Camino = cestu - zasvěcení obdržela tradičním způsobem na Universidad del Fuego del Mundo Quiché, Universitě posvátného ohně, uprostřed jejích lesů a hor, v dnešní Guatemale. 

Mabelin učitel a mistr je Don Cirilo Pérez Oxlaj, který žije a působí v Guatemale.

MABEL VZAKZUJE:

"Jsem poctěna a vděčná, že mohu sdílet mayskou moudrost pro ZVÝŠENÍ VIBRACÍ a vědomou synchronizaci S ČASEM, VE KTERÉM ŽIJEME.

Požehnání všem!!! A užijte si každý den s moudrostí Maya Quiché, které společně začínáme nebo pokračujeme. S láskou sdílíme dědictví tisícileté moudrosti!!!"

Naše shromáždění jsou koncipována tak, abyste je mohli absolvovat ve vlastním tempu a čase a k jednotlivým tématům, meditaci, rozpravě, otázkám a odpovědím ….. mohli libovolně vracet.

K tomuto kurzu nejsou sepsané texty, jak bývá zvykem, nahrávku lze stáhnout a libovolně s ní pracovat vlastním tempem.

Shromáždění je možné absolvovat jednotlivě a můžete si ho objednat i zpětně objednáním sms nebo mailem.

Témata druho shromáždění  1. 2. 2024 19h-22h jsou

· aktuální výzvy a proroctví

· Kawoq: cesta do srdce

Přihlašování bude na každé téma zvlášť, součástí ceny je nahrávka, která bude k dispozici celý měsíc až do dalšího shromáždění, tedy budete moci s ní pracovat libovolně ve svém tempu, vracet se k ní a jejich tématům.

Po zaslání energetické hodnoty 900 Kč na účet č. 115-2117450207/0100 – do poznámky jméno a příjmení, vám pošlu odkaz na ZOOM.

Sdílet událost

bottom of page