top of page

čt 21. 5.

|

Místečko inspirace

Esence - prevence zdraví a duševní pohody.

Připravili jsme pro vás další krásný večer s esenciálními oleji té nejvyšší kvality, s příběhy a informacemi, které se mohou stát vaší životní inspirací. Společně objevíme Vesmír Přírody plný léčivých vůní s tak silnými rozměry vjemů, prožitků a působení esencí až zjistíme, že OBJEVUJEME SAMI SEBE.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Esence - prevence zdraví a duševní pohody.
Esence - prevence zdraví a duševní pohody.

Čas a místo

21. 5. 2020 18:00 – 21:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Vysvětlíme vám podstatu esenciálních (éterických) olejů, a jak souvisí s lidskou duší a mechanismus působení těkavých látek v molekulách esencí na úrovni fyzického těla. Podíváme se na hluboké souvislosti s mentálním a emočním zdravím člověka

Velmi aktuální téma PREVENCE (a bezpečnosti) se týká právě našeho komplexního zdraví, včetně pocitů a emocí, které máme. Budeme se proto zabývat souvislostmi, které nejsou obecně rozšiřované, a které se týkají právě prevence zdraví fyzického i duševního.

Každý z olejů si budete moci prožít, vyzkoušet, bude možnost si různé i vzácné esence odkapat, a také si vytvořit svůj léčivý sprej. Věnovat se budeme zejména esencím, které slouží jako základní lékárna, pro tělo - i duši. Protože spolu bezpodmínečně souvisí, naše tělo hmotné i ta, která nazýváme subtilními těly (sem patří mentální a emoční tělo), jsou esenciální oleje jedinečnou a nezastupitelnou součástí lékárny.

Informace, které sdílíme, jsou součástí nově pojmenované energetické medicíny (celostní přístup) a jsou často předávané pouze z úst do ucha. 

Přednáška je otevřená a vhodná pro kohokoliv, pro uživatele esenciálních olejů i pro ty, kteří aromaterapii přicházejí ve správný okamžik poznat. 

 

**************************

 

Během večera poznáte mnoho druhů rostlin, hloubku, jemnost a sílu jejich esencí, které se získávají parní destilací nebo lisováním a extrakcí, z květů, pryskyřice, kůry, kořenů, listů a stonků. Sami se přesvědčíte, jak esence z CEDRU, KADIDLA, HŘEBÍČKU, SKOŘICE, LIBAVKY, MÁTY, LEVANDULE, CITRUSŮ, EUKALYPTŮ a dalších mohou zcela změnit kvalitu vašeho života. Zaměříme se na fenomenální směs Thieves (Zloději), která je v tomto období klíčová a další jiné pro zejména duševní pohodu. 

O KVALITĚ ESENCIÁLNÍCH OLEJŮ: Vůně, nebo-li aroma (a proto často používaný termín aroma-terapie), je vyjádřením přítomnosti proudícího zdraví, života a je zázrakem přírody. Esence každé konkrétní rostliny obsahuje široké spektrum chemických látek v dokonalých poměrech tak, jak to dokáže stvořit pouze matka příroda. Není účinnějšího prostředku než takového, který pochází přímo z ní. Pro zachování původního kompletního spektra a poměrů jednotlivých látek v esenciálním oleji je zásadní ekologický způsob pěstování rostlin, určitý šetrný způsob sklízení a technologie zpracování - pak teprve má esence terapeutickou hodnotu a dokáže člověka vyléčit a povznést. Proto používáme a doporučujeme výhradně esenciální oleje společnosti Young Living, která svým přístupem garantuje tu nejvyšší kvalitu na trhu.

Těšíme se na vás, v místě (Místečku), které bylo stvořeno pro sdílení INSPIRACE.

Ing. Petra Babinská, Veronika Pešková a Ing. Veronika Hynková

Přihlášky a informace na tel. 774536221 nebo tady v události

Vstupné - příspěvek 300 Kč přímo v Místečku  

Sdílet událost

bottom of page