top of page

čt 10. 10.

|

Místečko inspirace

Esenciální oleje pro ŽIVOT

Praktický workshop, ze kterého si odnesete 7 vlastnoručně vyrobených životních potřebností ve skleněných obalech a mnoho informací pro váš lepší a zdravější život....

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Esenciální oleje pro ŽIVOT
Esenciální oleje pro ŽIVOT

Čas a místo

10. 10. 2019 17:00 – 20:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Srdečně vás zveme do Místa, které bylo stvořeno pro inspiraci, tentokráte k poznávání a tvoření s esenciálními oleji (aromaterapie).

Naším záměrem je ukázat vám, jak přinést změnu do vašeho životního stylu, která může mít dalekosáhlé pozitivní účinky nejen na vás! :-)

Panensky čisté vůně slouží člověku už po tisíce let jako prostředek k léčení a zvládání různých životních situací. V novodobém světě nám navíc pomohou osvobodit se od škodlivé chemie, v domácnosti i v osobní hygieně. Jak? 

Ukážeme vám, jak můžete s několika základními druhy esenciálních olejů a s těmi nejjednoduššími surovinami jako je voda, soda, ocet, olivový olej, med, sůl, zcela ozdravit svůj životní styl a naplnit domácí lékárnu, s "návody na použití" zcela konkrétních a běžných životních situací.

A co si odnesete tento večer domů, abyste se mohli ihned seznamovat s neuvěřitelnou silou esenciálních olejů, a mohli  začít ihned žít tu změnu?

1* SPREJ Thieves pro dezinfekci, ochranu, léčení bolestí a nákaz, včetně plísňových.

2* NOSNÍ inhalační tyčinku, která pomůže při rýmě, bolesti hlavy, únavě, nevolnosti.

3* Mycí a masážní olej (naučíme se jak efektivně očistit a hydratovat pokožku a nemít žádné kupované krémy ani dusch-gely)

4* Respirační směs s kuličkou (roll on) pro aplikaci při kašli a nachlazení, pod obklady či kamkoliv na těle. Směs, která umí zlikvidovat jakékoliv patogenní mikroorganismy.

5* ÚSTNÍ VODU s esencemi: už žádná chemie do úst, zdravé zuby, dásně a mozek.

Pro váš dokonalý vzhled a pocit doplníme sbírku o: 

6* LEVANDULOVOU VODU (SPREJ) (vysvětlíme vám, proč ji potřebujeme!)

Pro začátky našich "léčivých úklidů" si připravíme:

7*SPREJ S ESENCÍ Z CITRONU/CITRONOVÉ TRÁVY. Srdečně vás zveme do Místa, které bylo stvořeno pro inspiraci, tentokráte k poznávání a tvoření s esenciálními oleji (aromaterapie).

Naším záměrem je ukázat vám, jak přinést změnu do vašeho životního stylu, která může mít dalekosáhlé pozitivní účinky nejen na vás! :-)

Panensky čisté

A to vše za zlomek ceny, která je běžná v drogeriích a lékárnách, za podobné přípravky, mnohdy nesrovnatelné kvality. Kvalitativně mluvíme o drahokamu mezi produkovanými esenciálními oleji: používáme výhradně esenciální oleje společnosti Young Living, která svým přístupem garantuje tu nejvyšší kvalitu na trhu. 

Svou dokonalostí a ryzostí člověka povznáší a léčí, mluvíme o terapeutické kvalitě esencí.

I samotný úklid domova se pak může stát léčivým! 

Úlevu planetě Zemi i nám pak přinese vlastní výroba domácích a hygienických potřebností tím, že minimalizujeme spotřebu obalového materiálu, zejména plastů.

Cena za workshop je 750 Kč.

Sdílet událost

bottom of page