top of page

po 11. 5.

|

Místečko inspirace

Esenciální oleje - tvořivá přednáška/OBSAZENO

Už po několikáté se setkáme s oblíbenými esenciálními oleji Young Living a jejich skvělými účinky na náš život. Přednáška bude tak tvořivá, jak si dovolíme. Bude čas na sdílení, čaj a rozkapání esencí. Příspěvek 300 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Esenciální oleje - tvořivá přednáška/OBSAZENO
Esenciální oleje - tvořivá přednáška/OBSAZENO

Čas a místo

11. 5. 2020 15:25 – 15:40

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Srdečně vás zveme na přednášku, která tvoří, inspiruje a která pokládá základy vědy, kterou nazýváme aromaterapií. 

Esenciální oleje, poznání jejich zázračné moci a způsobu jejich používání, je cestou, jak se vrátit zpátky k vědomí dokonalosti a síly přírody, a začít používat její největší léčebný dar, známý lidstvu po tisíce let. 

Záměrem tohoto večera je vám otevřít dveře dávné moudrosti léčení, novému a zdravému životnímu stylu, a inspirovat vás, jak se postupně zbavit syntetických přípravků: např. desinfekce, vůně a běžně používané "léky".

Zaměříme se na domácí lékárnu a první pomoc, abyste dokázali vyřešit ty nejběžnější situace. 

Ukážeme vám, která syntetická farmaka nahradíte čistou přírodou, která nevyrábí vedlejší účinky, a která vám skutečně pomůže - také ušetřit. Sami se přesvědčíte u výroby dokonalého prostředku pro léčbu rýmy/bolesti hlavy, jak to může být - snadné, efektivní a levné mít přírodu jako lékárnu, přesto v té nejvyšší kvalitě a čistotě, jakou si můžeme dopřát. 

Začíná být zcela jasné, že to co z přírody nepochází, nemůže přírodu (člověka) harmonizovat a léčit...  

Poznáte zde mnoho druhů rostlin, hloubku, jemnost a sílu jejich esencí, které se získávají parní destilací nebo lisováním a extrakcí: z květů, pryskyřice, kůry, kořenů, listů a stonků. 

Sami se přesvědčíte, jak esence z CEDRU, KADIDLA, HŘEBÍČKU, SKOŘICE, LIBAVKY, MÁTY, LEVANDULE, CITRUSŮ, EUKALYPTŮ a několika dalších mohou zcela změnit kvalitu vašeho života. 

Zaměříme se na fenomenální směs Thieves (Zloději), která je v tomto období nachlazení a nemocí klíčová a vyrobíme si léčivý sprej s Thieves, který slouží neskonale, každý den. Ať už při dentální hygieně, tak jako prevence i jako léčba bakteriálních, virových a plísňových nákaz, v neposlední řadě svou nádhernou vůní jako přírodní parfém a odstraňovač pachů.  

Přijďte prožít příjemný večer plný vůní, tak jak je možná ještě neznáte. Nechte na sebe zapůsobit posvátnou čistotu a dokonalou kombinaci látek v olejích, které se používaly už v dobách před-biblických. Potvrdíme si, jak i ve 21.století, je tato část medicíny pro lidstvo důležitá a NEZASTUPITELNÁ.  

Není jiného fyzického prostředku pro léčení, který by dokázal člověka harmonizovat v úrovni emocí a mysli zároveň s tím, jak dokáže pomoci tělu fyzickému. Je to skrze čich a dech, kdy my můžeme změnit to, jak se cítíme, jak myslíme a kdy my můžeme skrze amygdalu, naše paměťové a čichové centrum, uvolňovat bloky v našem podvědomí. Dozvíte se zde také podstatné informace o tom, jak funguje lidský mozek, jak ovlivňuje naše zdraví, pocity a naši realitu a jak to vše souvisí s inhalací vůní, které jsou panensky čisté.  

Informace, které sdílíme, jsou součástí nově pojmenované energetické medicíny (celostní přístup) a jsou často předávané pouze z úst do ucha.  

"Existuje asi tisíc důvodů, proč si esenciální oleje zamilujete stejně jako my. Naši bezprostřední zkušenost používání esenciálních olejů pro každodenní život i pro výjimečné příležitosti, rituály a léčení, předáváme s velikou láskou. "  

Těšíme se na vás, v místě (Místečku), které bylo stvořeno pro sdílení INSPIRACE.

Ing. Petra Babinská, Veronika Pešková a Ing. Veronika Hynková

Přihlášky a informace na tel. 774536221 nebo tady v události

Vstupné - příspěvek 300 Kč přímo v Místečku  

Sdílet událost

bottom of page