top of page

út 04. 2.

|

Místečko inspirace

Gravid jóga - dopolední kurzík/OBSAZENO

Čtyři uzavřené 90-120 min. setkání ( 4.2., 11.2., 25.2., 3.3. ) na sebe navazujících praxí jógy, povídání a sdílení, které uvolní vaše měnící se tělo a mysl v průběhu těhotenství. Protažení, dýchání, uvolnění, aromaterapie...........Cena za celý kurz je 1250 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Gravid jóga - dopolední kurzík/OBSAZENO
Gravid jóga - dopolední kurzík/OBSAZENO

Čas a místo

04. 2. 2020 9:30 – 03. 3. 2020 11:20

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Budeme se věnovat nejvíce právě těm částem těla, které jsou v průběhu těhotenství nejvíce zatěžovány. S měnícím se tělem je dobré vědět, jak tyto relaxovat, uvolňovat, protahovat.

Prohloubíme vnímání našeho těla tak, abyste byly připravené na všechny přicházející změny v tomto pro každou ženu transformačním čase . Praxe Gravid jógy v mém podání vede ke zpomalení, zklidnění budoucích maminek. Budeme protahovat, uvolňovat a prozkoumávat tělo v jeho novém stavu :)

Velkou pozornost budeme věnovat také dýchání, které se v těhotenství mění s rostoucím bříškem. Využijeme také aroma terapie Young Living k cestě k sobě. Ukážeme si varianty dýchání tak, abyste uměly oživit dechem celé tělo, navázaly kontakt s miminkem a harmonizovaly energie v těle.

Při závěrečných relaxacích uvolňíme tělo, připravíme se tak na hladký průběh celého těhotenství, porodu a období šestinedělí.

Kurz je vhodný pro těhotné ženy po 12 týdnu, není nutné mít zkušenost s jógou. Případné zdravotní omezení je nutné konzultovat předem. Tento kurz je možné absolvovat pouze ucelený, protože praxe bude na sebe navazovat.

Aby vaše rezervace byla platná a závazná pro mě i pro vás  je nutné uhradit 1250 Kč po přihlášení v hotovosti nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + gravid únor. 

Kurz bude otevřen pro minimálně 3 ženy. Maximální počet je 8 účastníků.

Sdílet událost

bottom of page