top of page

po 02. 5.

|

Vestec

INDWELL praxe těla a spiritu (1)

Volné pokračování této praxe, kterou jste si oblíbily a dokonce se tady našly " léčitelky " ....... Význam slova Indwell vyjadřuje existenci bytí coby vnitřní aktivizující spirit. A z tohoto principu bude naše praxe vycházet, budeme nejen tělem, ale i spiritem, pohybem.......

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
INDWELL praxe těla a spiritu (1)
INDWELL praxe těla a spiritu (1)

Čas a místo

02. 5. 2022 18:30 – 21:05

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Zvu vás na volné pokračování této praxe, kterou jste si oblíbily a dokonce se tady našly " léčitelky " 

Z principu existence bytí coby vnitřní aktivizující spirit bude naše praxe vycházet, budeme nejen tělem, ale i spiritem, pohybem........staneme se vnitřním léčitelem. Přidávám voice a mantra healing a pokusíme se o kosmický tanec...... Rovnou nabízím dva termíny 2.5. a 1.6., abychom šli postupně více do hloubky a zároveň bylo dost času pro vlastní praxi a integraci v mezičase.

Po krátkém úvodu do techniky, který nám dá pochopit o co vlastně jde, se postupně budeme individuálně ponořovat hlouběji a hlouběji ve dvou praktických sekvencích. 

Dech oblažíme nějakou vhodnou esencí terapeutické kvality.

V první části naší INDWELL cesty se budeme věnovat nacítění kraniosakrálního tepu/ pulzu, uvolnění hlavy a kosti křížové, tedy krania a sacra a postupně dalších částí těla. 

Propojíme dotek se sakrálním zvukem nebo / a mantrou a budeme pozorovat, co se začne měnit pod našima rukama a dál v těle. V poslední části se pokusíme o kosmický tanec v leže nebo ve stoje, tato praxe vychází z tantrického šivaizmu a je předchůdcem neboli původním Tchaj-ťi a je také inspirovaná Continuum movement.

Vycházet budeme z kraniosakrálního dynamického přístupu v propojení s léčbou vibrace vlastního hlasu ( voice healing a mantra healing ).

Najdeš spojení se sebou, nejen svým tělem, ale i duší a vnějším prostorem. Mikrokosmos se propojí s makrokosmem a čas přestane být lineární, stane se nepodstatným.

Posléze, pokud si to dovolíš, naučíš se "vidět rukama", tzv. jemnocitu, který je léčivý a my si ho na závěr vzájemně vyzkoušíme a dopřejeme.

Odneseš si léčivý prožitek, který budeš moci aplikovat na sebe a svoje blízké. 

Ideální je přijít ve dvojici s někým, kdo ti je blízký, ale pokud nemáš parťáka pro tento experiment, nevadí, propojíme se na místě....

Drobné občerstvení, čaj  a vyladěný a energeticky čistý prostor vám bude k dispozici spolu se spiritem Místečka inspirace. Hodnota setkání je 444 Kč.

Pro závazné přihlášení pošli 444 Kč na účet č. 115-2117450207/0100, do poznámky napište příjmení + indwell.

Fakturu ráda vystavím, stačí mi poslat fakturační údaje mailem na veronika@jsemkouc.cz .

Sdílet událost

bottom of page