top of page

pá 13. 9.

|

Krásná Samota

JÓGA, léčení beder a fluidní pohyb/ OBSAZENO

Jóga nabízí cestu, jak lépe naslouchat sám sobě i světu kolem. A my na tomto víkendu nebudeme cvičit, ale prožívat. Budeme využívat terapeutického aspektu prožitkové praxe, uvolníme ty nejhlubší svaly praxí jógy a fluidním pohybem, který je inspirován Školou bederních svalů a CONTINUUM MOVEMENT® .

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
JÓGA, léčení beder a fluidní pohyb/ OBSAZENO
JÓGA, léčení beder a fluidní pohyb/ OBSAZENO

Čas a místo

13. 9. 2019 18:00 SELČ – 15. 9. 2019 13:00 SELČ

Krásná Samota, Horní Chřibská 84, 407 44 Chřibská, Česko

Guests

O události

Jóga už od pradávna nabízí cestu, jak lépe naslouchat sám sobě i světu kolem, jak najít cestu k prožitku čiré spokojenosti. A my na tomto víkendu nebudeme cvičit, ale prožívat.

Budeme harmonizovat jednotlivé úrovně bytí a tak se stavu spokojenosti snadněji dotkneme.

Cesty západní medicíny a jógy se začínají v mnoha směrech proplétat, mnohé jógové techniky potvrzují svůj pozitivní či podpůrný vliv při léčbě (harmonizaci) těla, dechu a mysli. My tentokrát zapojíme navíc k jógovým ásanám práci s tekutým tělem. Praxe jemného pohybu, která je inspirována CONTINUUM MOVEMENT® a prací se svalem duše PSOATEM za pomoci mikroppohybů i ne-pohybu a vlastních zvuků. S pomoci této prožitkové praxe nahlédneme hlouběji do svého těla, zkusíme si projít vlastním léčivým procesem, pochopit, jak tělo funguje a jak lze s ním jemně pracovat a necháme tělo samo pracovat...

Co je CONTINUUM MOVEMENT® ?

"Continuum je somatický přístup, jehož prostřednictvím můžeme zkoumat tělo a naučit se naladit na na něj jako živý proces, orchestr neustálé komunikace a rezonance a napojit se na tvůrčí inteligenci našich buněk. Můžeme zažít, že jsme v pohybu a že pohyb jsme. K tomu používáme dech, zvuk, jemně dynamický stimulační pohyb a receptivní, senzorický stav otevřené pozornosti. To nám umožňuje, abychom si všimli impulsů pohybu, které vznikají v hloubce našeho těla. Tím, že vědomě tyto pohyby povolíme, podporujeme komplexní, sebe-regulační procesy, které jsou často doprovázeny mentální a emocionální jasností, pocitem vyživení, propojením, pocitem bezpečí a posouváme se od často konvenčního, racionálního, lineárního myšlení k více komplexnímu, více-směrnému myšlení, které propojuje mysl a tělo v jednotu a přináší nás k celistvosti a moudrosti." (zdroj: Somatická Akademie Berlín).

Cena za ubytování je 850 Kč/noc/os včetně velmi lahodné vegetariánské polopenze, kterou připravuje Marcelka, majitelka Krásné Samoty. Platí se zvlášť majitelům penzionu. Ubytování v krásných a úplně nových apartmánech, spaní po 2,3 a 4. V apartmánu je kuchyňka a oddělená společná místnost a spaní na japonských futonech.

Cena za program je 1200 Kč/ os. a zahrnuje 8h práce na sobě - teoretická základna v rámci workshopu, lekce jógy a léčení bederních svalů, hydratace psoatu, meditace, vonné oleje.

Program, který předpokládám, ale změna je možná podle momentální skupiny a jejích potřeb - ještě doladím:

pátek sraz v 16h, začátek v 17h-19h úvodní satsang, praxe jemné jógy, delší relaxace s vonným olejem.

sobota 10h - 12h teoretická základna - léčení bederních svalů, " tekuté tělo" , psoas- sval duše, mantra, vonný olej.

17h-19h teorie-pokračování - léčení bederních svalů, " tekuté tělo" , psoas - sval duše, mantra, vonný olej.

neděle 10h -12h Energy jóga - práce s čakrovou energií, uvolnění beder, jako prevence ukládání traumat v našem těle, čakrová relaxace / meditace 30 minut. s vonným olejem. Mantra.

Po zaslání rezervace vám pošlu platební údaje do mailu. Záloha na ubytování se platí ihned a slouží jako závazná rezervace. Fakturu za program a organizaci vám pošlu později....

STORNO PODMÍNKY:

Vzhledem ke komornímu počtu max 10 lidí jsou přísnější podmínky, prosím o jejich respektování. V případě naléhavých životních situací mi, prosím, zavolejte a budeme je řešit individuálně ;)

OBJEDNÁNÍM AKCE STORNO PODMÍNKY PŘIJÍMÁTE

V případě zrušení měsíc a méně před rezervovaným termínem, hradí klient 50% ceny , případně může převést svoji rezervaci na náhradníka.

V případě zrušení 48 hodin před rezervovaným termínem, hradí klient 100% ceny - můžete převést svoje místo na náhradníka.

Sdílet událost

bottom of page