top of page

st 02. 2.

|

Vestec

Jógové novoluní s meditací

Touhu po změně a větší svobodě tohoto novoluní energeticky podpoříme ve svých fyzických schránkách praxí jógy, meditací i aromaterapeutickými esencemi a dechem. Teprve Hromnice dříve znamenaly úplný konec Vánoc,

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Jógové novoluní s meditací
Jógové novoluní s meditací

Čas a místo

02. 2. 2022 18:30 – 21:30

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

V lidovém křesťanství byly Hromnice důležitou oslavou přicházejícího jara, podobně jako keltský předkřesťanský svátek Imbolc. Křesťané tento svátek slaví pod názvem Uvedení Páně do chrámu.

Energeticky silné novoluní a zároveň Hromnice. Oslava jara a definitivní převzetí vlády světlem podporuje jakoukoli touhu po změně a větší svobodě. Zároveň v tomto období je podpořena chuť vyjádřit svou individualitu, být konečně sami sebou, udělat něco nového, neobvyklého a jedinečného. 

S těmito energiemi budeme pracovat na úrovni praxe jógy, meditace i práce s aromaterapeutickými esencemi.

Praxe jógy bude podporovat svobodné vyjádření ásan a budeme tak spolu tvořit nové individuální pojetí každého účastníka na míru sám sobě.

Meditace na nový začátek podpoří esence a směsi podporující osobní transformaci, která nás připraví na nové, co nás čeká.

Pokud můžete, přijďte v bílém nebo světlém oblečení.

Rezervace je nutná, protože naše skupinka bude mít max počet 8 účastníků.

Cenu za workshop 555 Kč můžete platit v hotovosti na místě nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + novoluní.

Účastníci semináře mají povinnost informovat o případných psychických a fyzických problémech či infekčních onemocněních předem, aby lektor připravil alternativy praxe na míru pro všechny tak, aby nám bylo dobře.

Sdílet událost

bottom of page