top of page

pá 02. 10.

|

YOGA Zahořánky

Jógovo - somatické plynutí s vibrací vonných esencí a zvuků.

Jemný a komorní víkend vedený v energii jógy a jemného pohybového prožitku v propojení s dechem a vibracemi zvuku. Budeme plynout v józe, meditovat, léčit bederní svaly a uvolňovat svoje tkáně i mysl v prostředí, kde je dobře. Víkend je vhodný pro ženy i muže.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jógovo - somatické plynutí s vibrací vonných esencí a zvuků.
Jógovo - somatické plynutí s vibrací vonných esencí a zvuků.

Čas a místo

02. 10. 2020 17:00 – 04. 10. 2020 14:00

YOGA Zahořánky, Zahořánky 23, 381 01 Přídolí, Česko

Guests

O události

PROGRAM (může se do té doby malinko změnit ;) 

Pátek: Úplňkové jógové plynutí s prodlouženou meditací, aroma esencí na aktuální téma a zpěvem mantry. 

Sobota: Ranní meditace s aroma esencí a záměrem pro daný den

Léčení bederních svalů - somatický přístup - jógová terapie  2 x 120 minut ( dopoledne a navečer, čas bude upřesněn )- obsahuje teoretický vstup a jemnou somatickou prožitkovou praxi založenou na principech Školy bederních svalů a Jógové terapie traumatu s inspirací v Continuum movement, práce s psoatem dle Liz Koch a vědomou prací s vibrací vlastního hlasu. 

V čase mezi oběma workshopy Léčení bederních svalů se uvolníme a naladíme v meditaci v chůzi v prostoru zahrady a přilehlé přírody ( cca 60 - 90 minut ) anebo volný program, návštěva Českého Krumlova nebo okolní přírody, dle chuti.

Po večeři vám představím ( pokud bude zájem ) bylinnou napářku, popovídáme o účincích, benefitech pravidelného napařování a kdo bude chtít, tak si vyzkouší ( cca 120 minut ) - uvolnění malé pánve souvisí s bedry velmi úzce.

Neděle: Ranní meditace s aroma esencí a záměrem pro daný den

Jemná dopolední praxe jógy s relaxací s aromaterapeutickým olejem a zpěv mantry.

Končíme obědem.

UBYTOVÁNÍ

Ubytovaní budeme v inspiračním a výjimečném prostředí YOGA ZAHOŘÁNKY se zahradou, kterou využijeme k relaxaci v meditaci pohybu. Je vedeno komunitním způsobem tak, abychom svoje energie propojili ( není podmínkou ) do společné přípravy prostoru, jídla a ještě hlouběji se tak spolu propojili v jednotě principem karma jógy. 

K dispozici máme dva 2 a dva 3 lůžkové prostorné pokoje se třemi koupelnami a toaletami.  Apartmánky jsou zařízené v přírodním stylu s ručně vyráběnými prvky, dekoracemi a vybavenými tak, aby poskytl dostatečné pohodlí a pocit útulnosti. 

Na praxi jógy nás přivítá nově postavená hala.

Nově postavili na zahradě také jurtu...;)

Podívejte se na fotky tohoto s láskou a vkusem vytvořeného místa ............ https://www.yogazahoranky.com/cs-cz/photos 

Cena za pobyt je 3600 Kč a zahrnuje kromě pestrého programu, plnou penzi a ubytování, ve dvojlůžkových a třílůžkových pokojích. Ubytování zahrnuje hygienické potřeby, fén, ručníky, povlečení a lůžkoviny, deky navíc, připojení k WIFI, jógamatky a pomůcky na cvičení aj. K dispozici je kuchyňský kout s varnou konvicí, lednicí a vybavením pro přípravu kávy a čaje.  

Doprava je individuální, doporučuji sdílenou cestu, ráda vás propojím.....

 

Aby vaše místo bylo zaručeno, je potřeba zaplatit celou cenu 3600 Kč předem na účet č. 115-2117450207/0100. Do poznámky napište příjmení - zahořánky. 

Pokud platbu neobdržím do 14 dnů od přihlášení, vaše rezervace se automaticky zruší.

Z víkendového workshopu je možné se odhlásit nejpozději měsíc předem, také můžete za sebe poslat náhradu, jinak činí storno 100% z ceny.

Sdílet událost

bottom of page