top of page

pá 20. 9.

|

Penzion Pod Moníncem

Jógový pobyt s rodinou a přáteli/OBSAZENO

Spojení praxe jógy s pobytem v přírodě s přáteli a rodinou. Jóga pro mini skupinku 10-12 lidí s individuálním a laskavým přístupem. Praxe Jemné Energy Jógy, která pomáhá vnímat potenciál pohybu, dechu a prožitku s tohoto spojení. Využijeme praxi jógy k prožitku v NE-pohybu, uvolnění a dechu.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Jógový pobyt s rodinou a přáteli/OBSAZENO
Jógový pobyt s rodinou a přáteli/OBSAZENO

Čas a místo

20. 9. 2019 16:00 – 22. 9. 2019 10:00

Penzion Pod Moníncem, Jetřichovice 4, 257 91 Sedlec-Prčice, Česko

Guests

O události

Spojení praxe jógy s pobytem v přírodě s přáteli a rodinou. Jóga pro mini skupinku 10-12 lidí s individuálním a laskavým přístupem v klidném a rodinném prostředí penzionu Pod Moníncem na pomezí středních a jižních Čech, který je schovaný v lesíku na polosamotě. K dispozici je nám krásná a velká zahrada s bazénem a dětským hřištěm, pingpong, síť a další vyžití. Uvnitř je herna pro malé i větší děti. Výborná domácí kuchyně. Možnost sauny a vířivky za příplatek, každý rezervuje sám.

Čeká nás praxe Jemné Energy Jógy, která pomáhá vnímat potenciál pohybu, dechu a prožitku s tohoto spojení. Využijeme praxi jógy k prožitku v NE-pohybu, uvolnění a dechu.

Cena pobytu:

2700 Kč / dospělá osoba a děti od 7 let s polopenzí

1500 Kč / dospělá osoba a děti od 7 let s polopenzí bez jógy

1000 Kč / dítě 2-7 let s polopenzí

Cena zahrnuje: ubytování ve 2lůžkovém, případně 3-4 lůžkovém pokoji dle potřeby každého, 6h jógy, relaxace, meditace , pronájem sálu a organizaci pobytu.

Celou cenu je nutné uhradit nejpozději do 15.5. 2019 (abychom měli místo zaručené) po přihlášení na účet 115-2117450207/0100, fakturu vám vystavím, stačí poslat fakturační údaje. Přihláška je garantována až po přihlášení a zaplacení celé částky, potvrzení obdržíte emailem.

Cena nezahrnuje:

dopravu

oběd

pojištění

Storno podmínky:

Od 1. července 2019 je storno poplatek 50% celkové ceny a pokrývá náklady na organizaci a storno poplatek penzionu.

Od 10. srpna 2019 není možné stornovat, ale vždy můžete sehnat za sebe náhradu.

V případě storna akce ze strany studia Vám bude záloha automaticky vrácena.

Zdravotní omezení nebo případně aktuální zdravotní stav konzultujte s lektorkou před přihlášením a/ nebo před začátkem víkendu na místě.

Sdílet událost

bottom of page