top of page

čt 18. 5.

|

Vestec

Kakaový kruh s mantrami.

Kakaová ceremonie v úplňkové energii 8 AJPÚ. Kosmologie abuela, dědečka a babičky AJPÚ, dary a výzvy. Jemný pohyb. Bubnování. Zpěv manter s Lindou. Sdílení.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Kakaový kruh s mantrami.
Kakaový kruh s mantrami.

Čas a místo

18. 5. 2023 18:30 – 21:30

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Tento kruh je nejen ženský, tímto zvu i muže do našich řad.....téma nese samotná energie ABUELA AJPÚ - SPIRIT MUŽSKÉ SLUNEČNÍ ENERGIE .....přesný program není, budu posupně dopisovat, co DOTEČE ....tedy určitě mini cacaová ceremonie v úvodu, kosmologie AJPÚ a učení Mabel Flores, bubnování + zpěv pro ISH CACAO a AJPÚ .......zpěv manter s Lindou a váš SMÍCH A RADOST ...... 

Moje znalosti vycházejí z kontinuálního učení mé průvodkyně Mabel Flores.

Díky mým průvodcům z Guatemaly tata Izaias a nana Isabel mi bylo umožněno učení, jejich zasvěcení a požehnání do KAKAOVÉ CEREMONIE, která pomáhá  propojení s naší duší, ukotvení se a znovu spojení s Matkou Zemí.

Spirituální průvodkyně a mayská kněžka Mabel Flores del Monte mně provází mayskou kosmologií a moje znalosti vycházejí z tohoto kontinuálního učení se....V kakaové ceremonii spojuji tyto dva přístupy.

Program ( MŮŽE SE LEHCE ZMĚNIT ):

 • úvodní modlitba v energii abuela , babičky a dědečka AJPÚ
 • pití kakaa v ceremoniální dávce 42g a propojování energií
 • promluva o symbolice AJPÚ, zvířecím ochránci a mistrovi i tělesných branách
 • lehké energetické cvičení s dechem, dotekem a hlasem
 • promluva o ENERGII SLOVA - LA PALABRA MEDICINA
 • bubnování a hlasové ladění energie AJPÚ
 • zpěv manter
 • závěrečná modlitba
 • zakončení sdílením.......

 Účastníkům ceremonie vřele doporučuji pro intenzivnější prožitek: 

 1. Odpoledne už nepít kávu = pokud to lze, a ladit se na energii AJPÚ což je energie posvátné energie SLUNCE, TEPLA A OCHRANY ŽIVOTA NA ZEMI……více o AJPÚ JSEM SEPSALA TADY https://www.misteckoinspirace.cz/10denvenergiiajp%C3%BA  
 2. Dopoledne nijak nezatěžovat racionální mysl a ladit se, meditovat, třeba na procházce V PŘÍRODĚ, při jemném pohybu i v klidu =  jak ti dělá dobře.
 3.  Pokud máš záměry, co by ti – VÁM - NÁM-PLANETĚ-VESMÍRU měla - MOHLA tato ceremonie přinést, napiš si je, napiš mi je  a pak je doladíme ještě na místě v přítomném okamžiku. V poledne velmi lehký oběd, neboj kakaíčko tě taaak vyživí, že nebudeš mít hlad. 
 4. Pokud máš-máte svůj šamanský buben, můžeš - můžete ho vzít s sebou nebo nějaký talisman, kámen, šperk, chřestidlo, pírko …. však víš. Na sebe si oblečte pohodlné, avšak „ slavnostní“ oblečení – velmi se hodí něco bílého, ale není to nutnost, náušnice, sukni, šaty, šperky ….. guatemalské ženy jsou vždy velmi nazdobené na jakoukoli ceremonii, muži mívají bílou košili -je to svátek!!! 
 5. Přines si svůj oblíbený hrneček. 
 6. V případě jakéhokoli dotazu neváhej se ptát, napiš mi sms.....odpovím, zavolám.... VERONIKA 774536221

Linda Malá o sobě......... "Mantry mě provázejí životem přes 20let. Úžasné stavy vypnutí mysli a blaženosti přicházely s Jayamantrami, Mantrovníky, při budhistické praxi, s Moojim a jeho sanghou. Před 11 lety přišla má první cesta do Indie, která ještě více prohloubila vnímání manter, v zemi jejich zrodu, která celá vibruje božstvím. U nás tato tradice není, ale v Indii je to součást každodenního života. Nikdo se na vás nebude divně koukat, když půjdete s málou po ulici a budete nahlas říkat mantry. Posvátno, Božství je tam tak živé. Hluboké prožitky s mantrami jsem tam zažila, jak na ulici při náhodném poslechu domácí modlitby, Puji, tak na posvátných místech určených přímo jen k meditacím, zpěvu, modlitbám..v Ramana Ashramu, u Gangy v Rishikeshi....... V Indii mě také čekalo nepopsatelné setkání s Moojim, společně s ním a jeho sanghou jsem prozpívala mnoho mnoho mantrových hodin a stále v tom pokračuji. Zpíváme mantry také v Horšovském týně a na setkání Mooji sanghy v Praze. Mantry jsou hluboce léčivé. Mantra je vibrace, která vzniká, když jsou vnější projev a absolutní vnitřní pravda zajedno. Těším se, že se společně potkáme v této posvátné léčivé jednotě. "

 • Připravte si hlasivky.......v záměru se nesou tyto mantry a kdoví, které stihneme a které budou příště ......
 1. Om Namah Shivaya
 2. Ad Gure Name
 3. Om namo guradev
 4. Satyam Eva Jayate Gajatri
 5. Shankara Karunakara
 6. Om Ganesha
 7. Sita Ram

Hodnota setkání je 400 Kč včetně malého občerstvení. Platba v hotovosti na místě.

Sdílet událost

bottom of page