top of page

čt 25. 7.

|

Místečko inspirace

Konstelace s Tomášem

Další příležitost podívat se na to, co Vás trápí... a nejen podívat, ale i s tím začít něco dělat! Podívat se za oponu, abychom uviděli, jaká je příčina. Cítíte-li, že nastal váš čas, přijďte na seminář rodinných konstelací.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Konstelace s Tomášem
Konstelace s Tomášem

Čas a místo

25. 7. 2019 18:00 – 21:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

O události

Všichni jsme zapojeni, ať už si to uvědomujeme více nebo méně, do celé řady lidských systémů. Systémem je skupina přátel, spolužáků ze střední školy, pracovní tým v zaměstnání, ale zdá se, že systémem, který má na náš život největší vliv, je rodina. A tím je myšlena jak rodina, ze které pocházíme, mužská a ženská linie tvořená předchozími generacemi, tak i ta současná. Zároveň je i každý z nás jedinečným systémem, jednotou těla a duše. Těla s jeho silou i jeho slabostmi, duše s jejími pocity a náladami, myšlenkami, touhami a vzpomínkami. A také podvědomými pouty a silami, které ovládají náš život možná víc, než jsme si ochotni připustit. A souvisí mnohdy právě s naším zapojením do rodinného systému.  

Na každý z těchto systémů se můžeme na našem semináři podívat – jinak než obvykle. A hledat tak řešení našich potíží ve vztazích, v práci, se zdravím i těch zcela osobních.

Více o konstelacích   

http://cestoukonstelaci.cz/wp-content/uploads/2014/11/rodinne-konstelace.pdf

Konstelacemi vás provede Tomáš a o něm najdete více na jeho webu   

http://cestoukonstelaci.cz/

Letní cena je 300 Kč/os.

Sdílet událost

bottom of page