top of page

st 02. 9.

|

Místečko inspirace

Kundaliní jóga - pravidelná praxe (středy)

Pravidelným praktikováním Kundaliní jogy, očisťujeme svou mysl i tělo. Na lekcích se budeme učit, jak pracovat s myslí pomocí meditací. Naučíme se, jak utišit mysl natolik, abychom ji měli pod kontrolou a ona sloužila nám a ne naopak.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kundaliní jóga - pravidelná praxe (středy)
Kundaliní jóga - pravidelná praxe (středy)

Čas a místo

02. 9. 2020 8:30 – 10:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Energie Kundalini sebou přináší probouzející vědomí a poznání své vnitřní podstaty. To jak se kundalini  probouzí zažíváme sebe sama v lásce a citlivosti. Umožňuje nám jednat ze své podstaty. Poznání sebe sama je to, co je potřebo proto, abychom mohli  žít v souladu sami se sebou, žili svůj naplněný život a potenciál se kterým jsme sem na Zemi přišli. Není to vždy jednoduché, ale za výsledek to stojí. Vždy Vás to v životě posune o“ poznání výš“ a to doslova. Tyto změny se Vám projeví v denním životě, vztazích a práci. 

Pomocí mnoha dechových technik, zpíváním manter – léčivých zvuků a zpěvů, muder – pozice prstů, relaxace a meditací umožňujeme procítít tento nekončící pocit energie v celém těle. Nástroje jakými tento druh jogy pracuje jsou téměř nekonečné.  Jogi Bhajan, mistr Kundalini jogy, který přinesl toto učení na západ, sestavil jednotlivé kryje - sestavy způsobem, kterým se pracuje na jednotlivým záměrech.  V duchu daného tématu se odvíjí pak celá lekce a otevírá možnost toto téma zpracovat na podvědomé a nevědomé úrovni.  

Pravidelným praktikováním Kundaliní jogy, očisťujeme svou mysl od nevhodně nastavených vzorců, úzkostí a strachů a toho co cítíme, že nám v životě nepřináleží – neslouží a potřebujeme ze svého života odstranit. Tyto nepotřebné vzorce jsme ve velké většině posbírali z výchovy a rodové linie a uložili do našeho podvědomí a zakonzervovali do svého fyzického těla a mysli. 

Na lekcích kundaliní jogy se učíme pracovat s myslí pomocí meditací. Snažíme se ztišit mysl natolik, abychom ji měli pod kontrolou a ona sloužila nám a ne naopak. 

Kundalini joga pomáhá: 

- Zlepšit pružnost páteře

- harmonizovat náš hormonální systém a energetický systém – známý jako energetická centra - čakry 

- posiluje nervový systém

- posílí tělo, dodá sílu a otevře srdce

- pouští radost do života

- umožňuje žít v hojnosti a lásce a celkové spokojenosti

- spojuje nás s duší 

- probouzí v nás tvořivost a následování našeho nejvyššího potenciálu

- odstraňuje strach úzkost a emoce tak, že pracuje s naši myslí

Zváni jsou jak začátečníci i pokročilí, muži i ženy bez vyjímky😊

S Sebou doporučuji pohodlné oblečení nejlépe bílé barvy, šátek či čepička na meditaci a lahev s pitím. Vše ostatní najdete v našem studiu. 

Na pravidelné setkávání se těší Irena Knotová a vzkazuje vám : " Snažím představit lidem jak toto posvátného prastaré indické učení funguje a předat zkušenost dál. Mohu použít tisíce slov ale prožitek je nepřenosný. "

Příspěvek 200 Kč za setkání se platí na místě. Rezervujte svoje místo v rezervačním systému Místečka.

Sdílet událost

bottom of page