top of page

st 13. 11.

|

Místečko inspirace

Kurzík Gravid jóga pro páteř/OBSAZENO

Pět uzavřených 90 min. lekcí ( 13.11., 20.11., 27.11., 4.12. a 11.12. ) na sebe navazujících praxí, které uvolní vaše měnící se tělo a mysl v průběhu těhotenství. Obsahem je krátká teorie a sdílení o měnícím se těle, energii, bylinách, aromaterapii i potřebě odpočívat a být více vědomá ve svém těle.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kurzík Gravid jóga pro páteř/OBSAZENO
Kurzík Gravid jóga pro páteř/OBSAZENO

Čas a místo

13. 11. 2019 18:00 – 11. 12. 2019 19:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Budeme se věnovat nejvíce právě těm částem těla, které jsou v průběhu těhotenství nejvíce zatěžovány. S měnícím se tělem je dobré vědět, jak tyto relaxovat, uvolňovat, prodlužovat, harmonizovat.

Prohloubíme vnímání našeho těla tak, abyste byly připravené na všechny přicházející změny v tomto pro každou ženu transformačním čase. 

Praxe Gravid jógy  v mém podání vede ke zpomalení, zklidnění budoucích maminek. Budeme protahovat, uvolňovat a prozkoumávat tělo v jeho novém stavu :) 

V tomto rozšířeném podání praxe pro těhotné využívám znalostí ze Školy bederních svalů a následné praxe s klienty, kteří řeší bolesti v oblasti páteře a bederních svalů. Touto jemnou praxí máme šanci pracovat s léčivou silou našeho těla a připravit se tak na přicházející zátěž v podobě zvyšování hmotnosti, menší a omezené pohyblivosti, ale někdy i naší vnitřní netrpělivostí, naučíme se důvěřovat samy sobě, svému tělu i procesům, které se dějí samy.

Velkou pozornost budeme věnovat také dýchání, které se v těhotenství mění s rostoucím bříškem. Ukážeme si varianty dýchání tak, abyste uměly oživit dechem celé tělo. 

Závěrečnými relaxacemi se budeme připravovat na hladký průběh vnitřní pozornosti pro čas porodní.

Kurzík obsahuje i tématické povídání a sdílení - bylinky a jejich užívání v těhotenství, aromaterapie v průběhu těhotenství a porodu, zdravá strava a trávení, příprava na porod a poporodní péče.

Kurz je vhodný pro těhotné ženy po 12 týdnu, není nutné mít zkušenost s jógou. Zvládnou všichni.

Tento kurz je možné absolvovat pouze ucelený, protože praxe bude na sebe navazovat. 

Cena za celý kurz je 1250 Kč, které je nutné uhradit po přihlášení, aby vaše rezervace byla platná. Náhrada zmeškané lekce není možná.

Kurz bude otevřen pro minimálně 3 ženy. Maximální počet je 8 účastníků.

Sdílet událost

bottom of page