top of page

čt 09. 1.

|

Místečko inspirace

Kurzík Gravid jógy

Pět uzavřených 90 min. lekcí ( 9.1., 16.1., 23.1., 30.1. a 6.2. ) na sebe navazujících praxí, které uvolní vaše měnící se tělo a mysl v průběhu těhotenství a pomůže vám cítit se jako bohyně (S)TVOŘITELKA. Obsahem je i teorie o měnícím se těle. Cena za celý kurz je 1250 Kč, náhrada není možná.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kurzík Gravid jógy
Kurzík Gravid jógy

Čas a místo

09. 1. 2020 18:00 – 06. 2. 2020 19:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Prohloubíme vnímání těla tak, abyste byly připravené na všechny přicházející změny v tomto transformačním čase . Budeme se věnovat nejvíce právě těm svalům a částem těla, které jsou v průběhu těhotenství nejvíce zatěžovány. S měnícím se tělem je dobré vědět, jak tyto relaxovat, uvolňovat, protahovat.

Praxi Gravid jógy propojuji s učením Školy bederních svalů, aroma terapií a relaxačními technikami a v mém podání vede ke zpomalení, zklidnění žen s rostoucími bříšky. Budeme protahovat, uvolňovat a prozkoumávat tělo v jeho novém stavu :) 

Velkou pozornost budeme věnovat také dýchání, které se v těhotenství mění s rostoucím bříškem. Ukážeme si varianty dýchání v pozicích tak, abyste uměly oživit dechem celé tělo. Využijeme pranajam technik pro harmonizaci energií v těle.

Při závěrečných relaxacích budeme vizualizovat sílu k porodu a připravovat se tak na jeho hladký průběh a zároveň využijeme aroma terapeutických olejů Young Living k doladění celé praxe.

Kurzík obsahuje i teorii o měnícím se těle a vzájemné sdílení v kruhu žen, je vhodný pro těhotné ženy po 12 týdnu, není nutné mít zkušenost s jógou.

Cena za celý kurz je 1250 Kč, které je nutné uhradit po přihlášení, aby vaše rezervace byla platná. Náhrada zmeškané lekce není možná.

Maximální počet je 8 žen.

Sdílet událost

bottom of page