top of page

st 05. 2.

|

Místečko inspirace

Kurzík Gravid jógy

Čtyři uzavřené 90-100 min. lekcí ( 5.2., 12.2., 26.2., 4.3. ) na sebe navazujících praxí, které uvolní vaše měnící se tělo a mysl v průběhu těhotenství. Obsahem je i teorie o měnícím se těle, energii, potřebě odpočívat a víc se vnímat. Také máme čas na sdílení a povídání na aktuální téma.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kurzík Gravid jógy
Kurzík Gravid jógy

Čas a místo

05. 2. 2020 18:00 – 04. 3. 2020 19:40

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

O události

V tomto oblíbeném kurzíku se věnujeme nejvíce právě těm svalům a částem těla, které jsou v průběhu těhotenství nejvíce zatěžovány. S měnícím se tělem je dobré vědět, jak tyto relaxovat, uvolňovat, protahovat.

Zaměříme se na vnímání těla  a jeho signálů tak, abyste byly připravené na všechny přicházející změny v tomto pro každou ženu transformačním čase . Praxe Gravid jógy  v mém podání vede ke zpomalení, zklidnění budoucích maminek. Budeme protahovat, uvolňovat a prozkoumávat tělo v jeho novém stavu :) 

Velkou pozornost budeme věnovat také dýchání, které se v těhotenství mění s rostoucím bříškem. Ukážeme si varianty dýchání tak, abyste uměly oživit dechem celé těllo a  harmonizovaly energie v těle.

Při závěrečných relaxacích budeme vizualizovat klid, bezpečí, navázání kontaktu s miminkem a připravovat se tak na  hladký průběh posledních časů před, v průběhu a po porodu.

Kurz je vhodný pro těhotné ženy po 12 týdnu, není nutné mít zkušenost s jógou. Zvládnou všechny ženy i ty, které jsou v posledním měsíci před porodem.

Cena za celý kurz je 1250 Kč, které je nutné uhradit po přihlášení, aby vaše rezervace byla platná. Náhrada zmeškané lekce není možná.Tento kurz je možné absolvovat pouze ucelený, protože praxe bude na sebe navazovat. 

 

Aby vaše místo bylo zaručeno, je potřeba zaplatit celou cenu 1250 Kč předem na účet č. 115-2117450207/0100. Do poznámky napište příjmení - gravid.

Ráda vám vystavím fakturu pro vaši pojišťovnu, stačí mi poslat do mailu vaše fakturační údaje.

Pokud platbu neobdržím do 10 dnů od přihlášení, vaše rezervace se automaticky zruší.

Kurz bude otevřen pro minimálně 3 ženy. Maximální počet je 8 účastníků.

Sdílet událost

bottom of page