top of page

st 25. 9.

|

Místečko inspirace

Kurzík Gravid jógy/OBSAZENO

Pět uzavřených 90 min. lekcí ( 25.9., 2.10., 16.10., 23.10. a 30.10 ) na sebe navazujících praxí, které uvolní vaše měnící se tělo a mysl v průběhu těhotenství. Obsahem je i teorie o měnícím se těle, energii, potřebě odpočívat a víc se vnímat. Cena za celý kurz je 1000 Kč, náhrada není možná.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kurzík Gravid jógy/OBSAZENO
Kurzík Gravid jógy/OBSAZENO

Čas a místo

25. 9. 2019 18:00 – 30. 10. 2019 19:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Budeme se věnovat nejvíce právě těm svalům a částem těla, které jsou v průběhu těhotenství nejvíce zatěžovány. S měnícím se tělem je dobré vědět, jak tyto relaxovat, uvolňovat, protahovat.

Prohloubíme vnímání našeho těla tak, abyste byly připravené na všechny přicházející změny v tomto pro každou ženu transformačním čase . Praxe Gravid jógy  v mém podání vede ke zpomalení, zklidnění budoucích maminek. Budeme protahovat, uvolňovat a prozkoumávat tělo v jeho novém stavu :) 

Velkou pozornost budeme věnovat také dýchání, které se v těhotenství mění s rostoucím bříškem. Ukážeme si varianty dýchání tak, abyste uměly oživit dechem celé tělo. Využijeme pranajam technik pro harmonizaci energií v těle.

Při závěrečných relaxacích budeme vizualizovat porod a připravovat se tak na jeho hladký průběh.

Kurz je vhodný pro těhotné ženy po 12 týdnu, není nutné mít zkušenost s jógou. Zvládnou všichni.

Tento kurz je možné absolvovat pouze ucelený, protože praxe bude na sebe navazovat. 

Cena za celý kurz je 1000 Kč, které je nutné uhradit po přihlášení, aby vaše rezervace byla platná. Náhrada zmeškané lekce není možná.

Kurz bude otevřen pro minimálně 3 ženy. Maximální počet je 8 účastníků.

Sdílet událost

bottom of page