top of page

pá 26. 7.

|

Místečko inspirace

Kurzík léčení bederních svalů - čtvrtek /OBSAZENO

Pět uzavřených 90 min. lekcí ( 16.5., 23.5., 30.5., 6.6., 13.6. ) na sebe navazujících praxí, které uvolní vaše bedra, psoat a dají vám návod, jak s nimi pracovat při svojí domácí praxi. Cena za celý kurz je 1000 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Kurzík léčení bederních svalů - čtvrtek /OBSAZENO
Kurzík léčení bederních svalů - čtvrtek /OBSAZENO

Čas a místo

26. 7. 2019 18:00 – 22:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

O události

Budeme se věnovat nejhlubším svalům v těle - svalům bederním - psoatu.

PSOAS je spojením mezi naší dolní a horní částí těla. Je tím, kdo nám skrze bolest v bedrech posílá vzkazy o tom, jak se naše tělo cítí, ale i o naší duševní pohodě na různých úrovních bytí.

Prohloubíme vnímání našeho těla díky jednoduché, ale účinné praxi, která pomůže řešit potíže akutní i chronické v oblasti bederní páteře. Tato praxe vede ke zpomalení, protože skrze pomalý pohyb lze jít do hloubky a pomůže nám s rozpouštěním bederních svalů, které je pro ně přirozenou vlastností. Budeme je hydratovat, uvolňovat a prozkoumávat. Zároveň i svoje emoce, které jsou ve svalech uloženy, ať ve formě zatuhlin nebo bolestivých míst.

Kurz je vhodný pro všechny koho bolí bedra, kyčle a záda na různých místech, pro muže i ženy, není nutné mít zkušenost s jógou a jiným cvičením. Zvládnou všichni.

Tento kurz je možné absolvovat pouze jako celek, protože praxe bude na sebe navazovat, abychom se dostali hlouběji do sebe.

Cena za celý kurz je 1000 Kč, které je nutné uhradit po přihlášení. Na mail vám pošlu platební informace.

Kurz bude otevřen pro minimálně 3 lidi. Maximální počet je 8 účastníků.

Vstupenky

  • Dárkový kupón na kurzík

    1 000,00 Kč
    Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page