top of page

po 03. 2.

|

Místečko inspirace

Léčení bederních svalů/OBSAZENO

Čtyři uzavřené 2hod. lekce, které se skládají z teorie, ukázky a navazující prožitkové praxe, která uvolní vaše bedra, páteř, svaly podél páteře. Zjistíte, jak jednoduše se jim lze věnovat i při akutní bolesti a možná si konečně všimnete, co se za ní skrývá. Cena za celý kurz je 1250 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Léčení bederních svalů/OBSAZENO
Léčení bederních svalů/OBSAZENO

Čas a místo

03. 2. 2020 18:30 – 02. 3. 2020 20:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Budeme se věnovat nejhlubším svalům v těle - svalům bederním - psoatu. V našich nejhlubších vrstvách se skrývá potenciál nevědomí, hluboko uložených zatuhlých emocí, ztvrdlých průběhem toho, jak životem procházíme. Využijeme hojně také vibrace vlastního hlasu, který se stane terapeutem. Hlas podává také zprávu o míře strnulosti, sevření, nekomunikace směrem ven i dovnitř. A bude to i náš hlas, kdo bude rozvíjet kapacitu naší bytosti a pomůže vibrací uvolňovat a léčit v hlubinách, kam se ani masér nedostane ;)

TERMÍNY jsou následující, a to pondělky 3.2., 10.2., 24.2., 2.3. 2020 -  vždy od 18h30 do 20h30.

PSOAS je tím, kdo nám skrze bolest v bedrech posílá vzkazy o tom, jak se naše tělo cítí, ale i o naší duševní pohodě na různých úrovních bytí. Nazývá se svalem duše.

Prohloubíme vnímání našeho těla díky jednoduché, ale účinné praxi, která pomůže řešit potíže akutní i chronické v oblasti bederní páteře. Tato praxe vede ke zpomalení, protože skrze pomalý pohyb lze jít do hloubky a pomůže nám s rozpouštěním tenze v oblasti bederních svalů, kyčlí a celé páteře. Budeme hydratovat, uvolňovat a prozkoumávat tkáně a souběžně i svoje emoce, které jsou ve svalech uloženy, ať ve formě zatuhlin nebo bolestivých míst.

Dopřejeme si zjemnění, ztekutění a osvobození tkání od emočního napětí. 

Kurz je vhodný pro všechny koho bolí bedra, kyčle a záda na různých místech, pro muže i ženy, není nutné mít zkušenost s jógou ani jiným cvičením.  Je dobré odhodit předsudky a nechat se vést intuicí a inteligencí vlsatího těla.

Vycházím z učení Školy bederních svalů, inspirované učením Liz Koch - práce s psoatem, Continuum movement, Jógové terapie traumatu, Energetické harmonizace čaker a svojí sebezkoumací praxe.

Kurzík doporučuji i těhotným, je skvělou přípravou k porodu, naučíte se vnímat hluboké signály vašeho těla.

 Tato jemná somatická sebezkoumací praxe je vhodná pro toho......

  • koho bolí bedra a záda na různých místech, zadní část hrudníku mezi lopatkami, ramení klouby, bedrokyčelní spojení, krční páteř
  • se zájmem o poznání samoléčivého procesu svého těla
  • novou zkušenost se svým tělem somatickou praxí jemného pohybu až ne-pohybu v      propojení se zvukem 
  • i bez zkušeností s jógou a jiným cvičením
  • muže i ženy
  • kdo se nebojí experimentovat a hledat řešení uvnitř sebe
  • kdo si chce hrát si s vibracemi zvuků ( kdo nechce, může  poslouchat a nechat vibrace zvuků na sebe působit z venku )

Tento kurz je možné absolvovat pouze jako celek, protože praxe i teorie bude na sebe navazovat, abychom se dostali hlouběji do sebe.

Cena za celý kurz je 1250 Kč, které je nutné uhradit po přihlášení v hotovosti nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + bedra únor.

Kurz bude otevřen pro minimálně 4 osoby, maximální počet je 8 účastníků.

Sdílet událost

bottom of page