top of page

po 18. 10.

|

Vestec

Magické mantry

Vibrace posvátných slov, které budeme opakovat, zpívat a nechávat ladit naše vnitřní chrámy těl .... společně s dechem a jemným pohybem. Propojení meditace, jemného tekutého pohybu a zpěvem manter pro sebeléčení a ladění elektromagnetického pole.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Magické mantry
Magické mantry

Čas a místo

18. 10. 2021 18:30 – 21:30

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Když zpíváme mantry, posilujeme naše elektromagnetické pole. Zároveň stimulujeme v ústech na horním patře vibrací jazyka cca 84 akupresurních bodů. Tyto vibrace mají velmi mocný efekt na mozek a srdce a na náš endokrinní systém. Vyladěný hormonální systém zároveň podporuje kvalitní a bytelnou imunitu těla i mysli. Spirituální praxe zpěvu a meditací nám pomůže k vytvoření silného charakteru. Tato praxe velmi účinně projasňuje myšlení a dodává energii vůli aniž byste na sebe tvořili nezdravý tlak.

Některé mantry doprovodíme pomalým tekoucím pohybem vedeným Dechem života v tzv. kosmickém tanci, některé budeme jen recitovat, jiné šeptat, jiné zpívat a taky různě si s nimi hrát. Jednoduchý opakovaný pohyb je také velmi léčivý a odpoutává naši mysl do meditativního proudu flow........

 1. Po úvodním uvolnění v meditaci v leže, uvolníme auto-kraniosakrálně břicho a pak v sedě šíji. 
 2. Připravíme jemnými pohyby záda, kyčle a paže.
 3. Dechovými cvičeními rozdýcháme tělo, aby bylo co nejlépe naladěné jako kvalitní hudební nástroj.
 4. Každou mantru proložíme chvilkou klidu, jemného pohybu v mezidobí a otevřenou vnímavostí dovnitř.
 5. Workshop zakončíme meditací tichou šávásanou.

A na jaké mantry se můžete ladit už teď?

 • Om Inlakesh - pohybová ve stoje - Om jako prvotní zvuk a Inlakesh pochází ze starého mayského jazyka a znamená moje duše zdraví tebe ( takové mayské Namasté )
 • Allaha Ruhau - aramejská o tom, Bůh je Dech, lze zjednodušeně říci, že cesta duchovního vývoje je také cestou rozvoje dechu.
 • Yemaya Assessu - africká o Oslavě okamžiku, kdy se řeka setká s oceánem. Yemaya je bohyně oceánu a matka všech bohyň.
 • Kodoish, Kodoish, Kodoish Adonai Tsebayoth. Tato hegrejská mantra umožňuje celému oběhovému systému pracovat s kosmickým srdečním tepem. Kodoish, Kodoish, Kodoish tak silná, že „negativní energie“ nemohou zůstat, ani na krátkou dobu, v přítomnosti této vibrace. Propojuje nás se světlem v nás.
 • Wahe Guru Wahe Jio - pomáhá proti depresi, ve spojení se speciální mudrou pro zdravé a silné srdce ladí krajinu srdce do pohody a lásky.
 • Modlitba Lásky, Míru a Světla - recitace a opakování 

Rezervace a absence jakéhokoli příznaku ne-MOCI nutná. Žádné prokazování z vaší strany nepotřebuji, pracuji ve VÍŘE a odpovědnosti.

Cenu za workshop 555 Kč,  je nutné uhradit buď na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + mantry. Nebo pokud jako já preferujete hotovost, napište mi, že platba proběhne na místě, děkuji.

Sdílet událost

bottom of page