top of page

út 12. 1.

|

ZOOM

Meditace před spaním

Pravidelná praxe 30 ti minutových meditací/imaginací/snění/pohádek/povídání před spaním. Vhodná i pro úplné začátečníky i děti. Jak tělo zjistí, jak to je příjemné a osvěžující, uvidíte, že budete chtít meditovat pořád. Klidně můžete být v pyžamu, nespouštět kameru a dopřejete si uvolnění.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Meditace před spaním
Meditace před spaním

Čas a místo

12. 1. 2021 19:30 – 23. 2. 2021 20:00

ZOOM

Guests

O události

Sedm meditačních setkání pro uvolnění a dobrý spánek. Využijeme techniky meditační, ale i imaginační, vhledové, příběh, metafory nebo pohádku. Každé setkání bude trvat max 30 minut a uvidíte, že to uteče jako voda. Tělo i mysl se krásně uvolní a vy zakončíte váš náročný den jinak, než obvykle. Pravidelnou meditací si můžete prudce zvýšit kvalitu života. Objevíte uvnitř sebe úplně nový svět, kvalitu soucitu, laskavosti a vnitřního míru přispěje k tomu, že se vy sami, i lidé kolem vás se budou cítit lépe.

Setkáních bude symbolicky 7 přes aplikaci Zoom, aby vaše praxe byla "návyková". Po takové době si budete umět navodit svoji relaxaci - meditaci sami. Odkaz vám včas pošlu do mailu.

Pokud jste zvyklí pracovat s aromaterapeutickými esencemi, tak si je vezměte k sobě, budeme s nimi pracovat. Pokud nejste zvyklí a chtěli byste jejich účinky vyzkoušet nebo je nemáte, mohu vám s výběrem pomoci, napište mi. Můžete být klidně v posteli, v pohodlném oblečení nebo pyžamu, mějte k ruce deku. Můžete ale samozřejmě sedět na židli na zemi, s rovnými zády. 

Doporučení: Před meditací si vyvětrejte místnost a zapalte svíčku nebo jinak očistěte prostor, jak jste zvyklí.

Cena za celý cyklus je 444 Kč. Platba na účet č. 115-2117450207/0100. Do poznámky napište vaše příjmení + meditace

Fakturu vám ráda vystavím.

Doporučuji k přečtení zajímavý článek o meditacích a jejích účincích https://psychologie.cz/co-umi-meditace/  .

Sdílet událost

bottom of page