top of page

pá 10. 1.

|

Místečko inspirace

Novoroční jógovo-meditační praxe/OBSAZENO

Vědomá praxe nabízí léčivou sílu. Měsíc je odrazem našeho nevědomí a v čase úplňku se nám zrcadlí to, čeho jsme si nepovšimli a co je uložené v hlubinách nevědomí. Budeme mít šanci posunout naše vědomí, odkrýt co bylo ukryté pod povrchem, završit, ukončit a započít........

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Novoroční jógovo-meditační praxe/OBSAZENO
Novoroční jógovo-meditační praxe/OBSAZENO

Čas a místo

10. 1. 2020 18:00 – 20:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Tělesná praxe to bude úplňkově vele-jemná, klidová, vhodná i pro úplné začátečníky. Bude vysoce prožitková se zaměřením na vnitřní pocity, nikoli perfekci postury nebo pohybu. Tuto pohybovou praxi nazývám PLYNUTÍM.  Bude se dotýkat silných témat 2., 3., a 4. čakry, na tělesné úrovni - žaludek, vaječníky, děloha, vagina, prsa, pohrudnice, pobřišnice, lymfa, hrudní kost. 

Tato tělesná praxe bude trvat cca 60 minut.

Na psychické a spirituální úrovni se pověnujeme tématu ukončení a nového začátku. Práce se záměrem, vizí a vizualizací.....ukončení, dokončení a vypuštění, odpuštění ( malá smrt ) a nového začátku.....Meditace cca 60 minut.

Na závěr se sejdeme ve sdílecím léčivém kruhu u čaje a povídání.......cca 30 minut.

 

Workshop 2h30 = 500 Kč.

Rezervace nutná předem.

 

Cenu za workshop 500 Kč,  je nutné uhradit po přihlášení v hotovosti nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + novoroční.

Workshop bude otevřen pro minimálně 3 lidi. Maximální počet je 8 účastníků.

Sdílet událost

bottom of page