top of page

čt 19. 3.

|

Místečko inspirace

Oslava jara - 108 pozdravů slunci

Workshop sestavený z úvodní meditace, pranajamy, zpěvem/recitací mantry na úvod, praxe 108 POZDRAVŮ SLUNCI v 9 blocích po 12 ti pozdravech, prodloužené meditace s aroma olejem a zpěvem/recitací/ poslechem mantry na závěr.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Oslava jara - 108 pozdravů slunci
Oslava jara - 108 pozdravů slunci

Čas a místo

19. 3. 2020 18:30 – 21:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Dvakrát v roce máme možnost prožít magický čas, kdy den je roven noci. Tento čas je plný zvláštních energií, které mohou přinést laskavá poselství. Jarní rovnodennost  znamená prodlužující se den, roste pozitivní vlna energie, která je hybatelem nového života v přírodě i v nás.  Sluneční záře a teplo dokáže doslova rozsvítit naše myšlenky, teplo v našem těle i duši. Příroda probouzí  životadárnou sílu, kterou využijme společně k oslavení probouzejícího se jara a zároveň k experimentu se sebou samými 108 pozdravy slunci.

Surya Namaskar = Pozdrav slunci je sestava po sobě jdoucích ásan, které budeme opakovat v 9 blocích po 12 ti pozdravech. Po každém bloku bude možnost malého zastavení a vnitřní pozornosti. Takovéto opakování nejen, že obohatí naše představy o jógové praxi, ale především je meditací v pohybu, kterou můžeme nastartovat jarní detoxikaci těla i mysli po zimě.

Nebudeme pospíchat, půjdeme spíše lehce, vnímavě, s pozorností a respektem ke svým možnostem. 

Podle sestavy cvičících upravím varianty a dynamiku náročnosti tak, abychom si to všichni užili.

Tento workshop bude sestaven s úvodní meditace, pranajamy, zpěvem/recitací mantry na úvod, závěr  bude patřit prodloužené meditaci s aroma olejem a zpěvem/recitací/poslechem mantry na rozloučení. 

 

Cena za workshop je 500 Kč, které je nutné uhradit do 10 dnů po přihlášení  ( poté se rezervace automaticky ruší ) v hotovosti nebo na účet 115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + jaro.

Maximální počet je 8 účastníků.

Sdílet událost

bottom of page