top of page

Čas bude upřesněn

|

Místečko inspirace

Pomazání biblickými oleji

Ryzí prožití vůně dávných dob, kdy esenciální oleje byly běžnou součástí života, vůně požehnání a léčení celého těla ... Marie, Mojžíš, Ježíš, Ester, Šalamoun... propojení se s nimi ... oživení paměti našich fyzických i éterických těl .....

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Pomazání biblickými oleji
Pomazání biblickými oleji

Čas a místo

Čas bude upřesněn

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Výjimečný prožitkový seminář, které nám dovolí se zastavit, usebrat se před Vánoci a věnovat se sami sobě ve dvojici s někým velmi blízkým. Naučíme se ve dvojicích dopřát si doteky, které spolu s esencemi řady Biblických olejů  budou prožitkově jako svaté pomazání.

Každý dotyk s esencemi YL je léčivý sám o sobě a naše sdílení a podpoření se vzájemně v této době bude také prostředkem, jak si zvyšovat naši odolnost vědomí i tělesné schránky.

Jaké posvátné oleje využijeme, která místa opečujeme a jaké účinky a témata můžete očekávat?

Kadidlo -koruna solar sakrální čakra – chodidla , Odstraňuje nepřátelské energie přilepené na člověku, může pomoci propojit se svým zdrojem, s věčným Já. 

Téma : Jsem napojen na otce na ducha svatého a přijímám všechny jeho dary.

Myrha - chodidla, játra, trapéz a šíje. Pomáhá snížit potřebu kontrolovat a zbavit se pocitu nedůvěry. Energie myrhy vytváří pocit ochranného obalu lásky, který od nás odráží všechny špatné vlivy, a udržuje srdce otevřené.

Téma:  Důvěřuji životu a všemu co přináší a jsem otevřený všem darům života.

Kasie - chodidla  - oblast ledvin , následně opečujeme každou ledvinu zvlášť.  Kasie energeticky pomáhá uvolnit vzpomínky na zotročení nebo podřízení uložené hluboko v podvědomí. Také pomáhá uvědomit si důvody rebelské povahy a nechuti k autoritám vycházející z životů, kdy jsme byli otroci, sloužící nebo bezmocné oběti.

Téma: Má životní energie tryská jako nekonečný pramen živé vody, jsem naplněný a v bezpečí.

Cedr  - nohy od boků dolů obě nohy  - přední a pak i zadní strana. Uklidňuje, ukotvuje a zároveň otvírá přístup do vyšších dimenzí. Posiluje odvahu a sílu jít svou cestou a pomáhá nám držet se svých snů a také je realizovat.

Téma: Sleduji svoji životní vizi. Jdu neohroženě ze svým snem a cílem jsem v souladu s nejvyšším konáním matky země.

Yzop - meridián plic a plíce.  

Téma: S každým nádechem a výdechem vnímám a cítím svou životní energii, která prýští z mého nitra jak nekonečný pramen.

Cypřiš  břicho, slezina. Cypřiš pomáhá znovuobnovit schopnost plout životem bez obav z rozhodování, co má být dalším krokem, nebo jak to dopadne. Dává sílu a energetickou ochranu těm, kteří jsou zranitelní a nejistí nebo ztratili smysl života. Lze jej použít, abychom se pohnuli vpřed z nějaké situace.

Téma:  Mám sílu a ochranu, kterou potřebuji. Následuji svoji cestu beze strachu a s plnou podporou vesmíru.

Onycha  - Solar plexus a postupně celá blast břicha a hrudníku . Onycha byla součástí oleje svatého pomazání, pomáhá lidem, kteří jsou smutní, osamělí, v depresi nebo žijí v obavách. Je to echo starodávného používání onychy na „vyhánění zlých duchů“, které my dnes nazýváme negativní emoce a psychické stavy.

Téma: Jsem v bezpečí a milován.

Santal  - třetí oko , koruna hlavy. Santál pomáhá zůstat „při zemi“, vnímat svou duchovní podstatu, překonat období strachu a odevzdat se boží vůli. Pomáhá přeprogramovat mozek a stimuluje hypofýzu a epifýzu. Reguluje správnou funkci dělohy.

Téma: Jsem jednotný a celistvý jsem v souladu se svou bytostí. Jsem naplněný láskou a vděčností

Cistus  opečování celé páteře . Vůně evokuje vize a proroctví. Stimuluje věčnou pravdu skrytou hluboko uvnitř nás. Obsažené monoterpeny reprogramují buněčnou paměť a tím podporují permanentní samoléčivý proces. Téma: Důvěřuji darům, které jsem dostal s příchodem na tuto planetu.

Jaké mohou být účinky pomazání ?

- dovolíme si žít život v plné své kráse - propojíme se svým zdrojem

 - přijmeme utrpení Ježíše i svoje jako vlastní hluboký zdroj - vlévá útěchu, pokoj a odvahu pro snášení  "utrpení " pozemského života - pomáhá přijetí " Přijímám vše co mi život přináší" - odpouští hříchy, jpomáhá přijmout odpuštění a smíření - uzdravuje - připravuje na přechod do věčného života

Cena semináře je 1500 Kč.

Sdílet událost

bottom of page