top of page

so 15. 4.

|

Vestec

Seminář SALBOVÁNÍ biblickými olejiOBSAZENO

Je to zcela unikátní prastará terapie, která pracuje technikou pomazání těla horkými esenciálními oleji z Biblické řady Young Living. Byla používaná již ve starověkém Egyptě k duchovnímu obrození, rozkvětu a k omlazení těla. Přináší velký posun v úrovni vědomí.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Seminář SALBOVÁNÍ biblickými olejiOBSAZENO
Seminář SALBOVÁNÍ biblickými olejiOBSAZENO

Čas a místo

15. 4. 2023 10:00 – 17:00

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Zvu vás na seminář celotělové aromatereputické masážní techniky biblického salbování. tzv. pomazání. Na vlastní kůži zažijete přínos esenciálních olejů té nejvyšší kvality pro vaše zdraví

Po semináři budete schopni sami techniku salbování provádět.

Cena semináře je 2800 Kč. V ceně jsou oleje, certifikát a skripta, která nebudou tištěná, ale každý obdrží link na stažení, dále každý účastník obdrží zalaminovanou kartu s rychlým návodem (tahák).

Co je tato celotělová terapie éterickými oleji z biblických časů = POMAZÁNÍ.

Tato celotělová masáž je naprosto unikátní svým působením na fyzické, psychické i duchovní úrovni. Používají se esenciální oleje, o kterých se můžeme dočíst v bibli, a které používali lidé již před mnoha tisíci lety.

Co můžete očekávat?

Hluboce relaxační zážitek, který sahá hluboko za hranice fyzického těla a má mnoho benefitů pro vaše zdraví, například podpora detoxikace, volnění emočních a fyzických bloků, naprosté fyzické uvolnění a odstranění i dlouho trvající bolesti svalů a zad, propojení se s Vaším bytostným JÁ. Doba celého jednoho ošetření techniky salbování jsou 2 hodiny.

Při SALBOVÁNÍ se používají následující esenciální oleje:

Kadidlo, Myrha, Cassia, Cedr, Yzop, Cypřiš,  Myrta, Onycha, Santál, Cistus.

Více o účincích jednotlivých esencí:

  • Kadidlo (boswellia carteri)

Kadidlo je účinné daleko za polem aury, působí na jemných úrovních. Je adaptogenní – přizpůsobí se duchovní úrovni konkrétního člověka. Dokáže působit v souladu s přáním a modlitbou. Odstraňuje nepřátelské energie přilepené na člověku.

V případě duchovního šoku nebo ztráty, kdy duše může duše opustit tělo, nás dokáže kadidlo jemně vrátit do našeho pozemského domova. Kadidlo nám může pomoci propojit se svým zdrojem, s věčným Já.

Kadidlo zvyšuje okysličení, které zvyšuje životní sílu ve fyzickém těle. Kadidlo má schopnost prohloubit a zpomalit dech, což pomáhá vstoupit do meditativního stavu. Použití v koupeli pomáhá vědomě „odplavit“ staré vazby, které nás brzdí.

  • Myrha

Myrha je zvláště prospěšná lidem, kteří se cítí být emočně a duchovně „zaseklí“ a chtějí se v životě pohnout kupředu, a lidem, kteří se bojí hovořit o svých emocích. Olej podporuje sebedůvěru a duchovní bdělost. Masáž krku myrhovým olejem pomáhá snížit potřebu kontrolovat a zbavit se pocitu nedůvěry. Energie myrhy vytváří pocit ochranného obalu lásky, který od nás odráží všechny špatné vlivy a udržuje srdce otevřené.

Protože myrha podporuje pohyb tekutin, pomáhá i při hubnutí. Její vlastnosti z ní činní skvělý prostředek pro chorobné jedlíky, částečně proto, že při inhalaci pomáhá propojit se se skutečnými důvody a nedovoluje se schovávat za jídlo.

Tento olej také pomáhá vzdát se trpitelského komplexu, odpustit a pohnout se kupředu. Je to i skvělý olej pro léčitele, který si nese bolesti těch, které léčí.

  • Casia (cinnamomum cassia)

Vůní podobná skořici, ale vůně je sladší a příjemnější. Podporuje krevní oběh a srdeční činnost a posiluje vůli. Podporuje druhou čakru, speciálně v období menopauzy. Skvělý olej na ráno, když se cítíme letargičtí.

Kasie energeticky pomáhá uvolnit vzpomínky na zotročení nebo podřízení uložené hluboko v podvědomí. Také pomáhá uvědomit si důvody rebelské povahy a nechuti k autoritám vycházející z životů, kdy jsme byli otroci, sloužící nebo bezmocné oběti.

Kasie je tvořena z 90% fenylpropanoidy. Fenylpropanoidy zvyšují frekvenci, podporují spiritualitu. Kasie byla klíčovou složkou v chrámových kadidlech ve starověku. (Fenylpropanoidy obsahuje také hřebíček 90%, bazalka 75%, skořice 75%)

  • Cedrové dřevo (cedrus atlantica)

Stálost a rovnováha je hlavním poselstvím cedrového dřeva. Uklidňuje, ukotvuje a zároveň otvírá přístup do vyšších dimenzí.

Posiluje odvahu a sílu jít svou cestou a pomáhá nám držet se svých snů a také je realizovat. Doporučuje se vdechovat cedrové dřevo před a po obchodním jednání pro jasné myšlení, rychlé rozpoznání jádra problému a schopnost jít přímo k věci. Cedrové dřevo má čistící energii, která pomáhá uvolnit emoční toxiny z jemných úrovní bytosti.

  • Yzop

Podporuje celý dýchací systém, na fyzické úrovní napomáhá rozpouštět hleny a volně dýchat, v emoční rovině pak rozpouští mlhu, která nám zabraňuje vidět věci tak jak jsou bez emoční zátěže a vlastního omezení.

  • Cypřiš (cupressus sempervirens)

Cypřiš je olej vhodný pro období změn, jako je změna zaměstnání, stěhování, období menopauzy a zásadní duchovní rozhodnutí. Cypřiš také pomáhá překonat bolestivé období při ovdovění nebo rozchodu s partnerem. Cypřiš má frekvenci, která propojuje fyzickou a duchovní úroveň, proto dokáže poskytnout sílu a útěchu v čase smrti.

Cypřiš pomáhá znovuobnovit schopnost plout životem bez obav z rozhodování, co má být dalším krokem, nebo jak to dopadne. Dává sílu a energetickou ochranu těm, kteří jsou zranitelní a nejistí nebo ztratili smysl života. Lze jej použít, abychom se pohnuli vpřed z nějaké situace.

  • Myrta 

V pradávných dobách ztělesňoval myrtový strom sumerskou Nebeskou Matku, Marienna. 

Podstatou myrty je pravda, odpuštění a duchovní láska. Reprezentuje božskou ženskou energii. Pokud jsme alergičtí na něco nebo někoho, myrta nám pomáhá získat vhled do příčiny a překonat tak odpor.

Myrta se používala na rituální očištění od nečistoty. Dr. Penoel ve svých výzkumech zjistil, že myrta vyrovnává hormonální nerovnováhu štítné žlázy a vaječníků. Stimuluje také játra a může pomáhat uvolňovat skrytý hněv.

Stimuluje funkci prostaty, pomáhá při ucpaném nosu, dutinách a plících. Používá se na kožní problémy (akné, skvrny, modřiny, mastná pleť, lupénka, atd.) a při svalových křečích.

  • Onycha (styrax benzoin)

Onycha byla součástí oleje svatého pomazání. Po 200 let byl roztok onychy v alkoholu používán pod názvem Benzoin jako dezinfekce v nemocnicích. Je účinnější než nejsilnější průmyslové dezinfekční prostředky a některé nemocnice se k Benzoinu opět vrací.

Onycha pomáhá lidem, kteří jsou smutní, osamělí, v depresi nebo žijí v obavách. Je to echo starodávného používání onychy na „vyhánění zlých duchů“, které my dnes nazýváme negativní emoce a psychické stavy.

Používá se na zažívací problémy , může pomoci kontrolovat hladinu cukrů v krvi. Zklidňuje pokožku. Při masáži se používá na zklidnění stresu.

  • Aloes/Santál

Santál pomáhá zůstat „při zemi“, vnímat svou duchovní podstatu, překonat období strachu a odevzdat se boží vůli.

Pomáhá přeprogramovat mozek a stimuluje hypofýzu a epifýzu. Ovlivňuje celý endokrinní systém. Obsahuje velký podíl látek s působením podobným androgenům (mužským hormonům). Reguluje správnou funkci dělohy.

Esenciální olej santálu je tvořen z 90% sesquiterpeny, které mají schopnost vázat kyslík z jídla a vzduchu. Tím zvyšují okysličení v těle a mozku. Zvýšený přísun kyslíku do mozku stimuluje hypofýzu, epifýzu a amygdalu. Stimulují přirozené vylučování melatoninu.

  • Šáronská růže/Cistus (cistus ladanifer)

Nazývaná také skalní růže nebo labdanum. Vůně evokuje vize a proroctví. Stimuluje věčnou pravdu skrytou hluboko uvnitř nás.

Skvělý olej na podporu imunitního systému, proto ho můžeme nanést podél celé páteře.

Obsažené monoterpeny reprogramují buněčnou paměť a tím podporují permanentní samoléčivý proces.

Tento olej byl oblíbený Máří Magdaleny. Pracuje = otevírá a léčí dávná ženská zranění.

Seminářem nás provede Václav Thor.

Sdílet událost

bottom of page