top of page

so 13. 11.

|

Vestec

Tajemství pánevního dna

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Tajemství pánevního dna
Tajemství pánevního dna

Čas a místo

13. 11. 2021 9:30 – 18:00

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Co je kurz Tajemství pánevního dna?   Kurz Tajemství pánevního dna je mužsky řečeno uceleným pohledem na ženské urogynekologické zdraví. Žensky řečeno je to pohlédnutí na ženské zdraví jako cestu k ženské duši. Nedíváme se na pánevní dno odděleně jako na svaly jak tomu bývá ve fyzioterapii, ale ani jako na místo energie, jak se na pánevní dno po dívá tantra například. Spojujeme vše poznané do jednoho celku a díváme se na ŽENU jako celek. Žena přeci není jen tělo, ale také není jen energie. Spojují se zde pohledu západu-poznatky, informace a cvičení například z fyzioterapie, gynekologie, urologie, psychologie, a východu-poznatky a cvičení z energetických nauk. A to právě vytváří to jedinečné TAJEMSTVÍ   Co je náplní kurzu?   Náplní kurzu je navrátit pozornost do pánevního dna, pochopit souvislosti týkající se pánevního dna a předání cviků, které jsou ženě pomocníkem na její cestě zpět ke svému ženskému zdraví, pokud přichází s obtížemi nebo oživit ženství, sexualita a ženské sebevědomí, pokud si kurz chce dopřát i bez potíží. Do ženského pánevního dna pohlížíme ze 3 rovin a to na roviny fyzické, emoční a energetické. V každé rovině se žena noří do nových informací, které ji pomohou lépe pochopit jak pánevní dno funguje a praktická cvičení, která se žena učí i pro domácí použití, cvíčení.    Pro koho je kurz vhodný?   Je určen pro ženy, které:

 • chtějí      oživit svou ženskou sílu, ženskou intuici
 • se      připravují na těhotenství nebo by rády otěhotněly
 • připravují      na vědomý porod svého děťátka (nejen na rovině mentální ale i nacítění se      na své lůno)
 • trápí      močová inkontinence, funkční neplodnost
 • pro      usnadnění průběhu menopauzy
 • mají      obtíže v oblasti gynekologie nebo urologie
 • chtějí      se stát více vědomé ve své ženskosti
 • mají      nepravidelnou nebo bolestivou menstruaci
 • chtějí      prožívat svou sexualitu vědomě a plně
 • netrápí      obtíže, ale rády by chtěly porozumět více sobě jako ženě
 • se      cítí vyhaslé a bez ženského sebevědomí
 • by      se rády naučily, jak pracovat se svojí ženskou energií
 • trápí      močová inkontinence, funkční neplodnost,
 • bolestivá      menstruace,
 • problémy      v sexuální oblasti,
 • trápí      časté zdravotní problémy v oblasti urologie či gynekologie,

A co si vlastně odnesete?

 • poznáte      své pánevní dno na fyzické rovině svalů a naučí se s ním cvičit i pro      domácí využití

Proč se to jmenuje Tajemství?   Co a proč je to TAJEMSTVÍ musí každá žena odhalit sama po projití touto metodu...to Vám neprozradím, a a ani Vás o ten AHA moment nyní neochudím tím, že bych Vám to prozradila..jedno tajemství je ale tajemství metodiky a druhé si přeci každá žena ve svém pánevní dnu nosí sama..ale to až osobně na kurzu..   Jaké je časové rozmezí kurzu?   Kurz je rozdělen na dopolední část, která je od 9.hod do 13 hod, poté je pauza na oběd a odpolední část kurzu, která je do 18.hod.     Cena na kurzu 2100Kč. Přihláška kurzu je platná po uhrazení zálohy ve výši 1.000 Kč. Kontraindikace:

 • 1.      trimestr těhotenství
 • proces      umělého oplodnění

 Rády byste si přečetla něco více? Pojďme se tedy podívat, co vlastně znamenají ty roviny.   Rovina fyzická ?   V úrovni fyzické se zaměřujeme na kurzu na hluboké svalstvo pánevní a to nikoliv jako na jeden sval,  ale na svaly ve třech vrstvách. Žena se učí na tyto svaly nacítit, zpravidla jsou ženy od svých hlubokých svalů pánevního dna zcela odřízlé a necítí je. a při běžném cvičení cvičí jen svěrač. Je to pochopitelné, nikdo nás to nikdy neučil. Na kurzu se naučí s tyto svaly posilovat ale i uvolňovat. Nejedná se však o známe cviky vtahnování apod.  Ale o těchto omylech při cvičení pánevního dna si budeme povídat také.   Co je úroveň emoční?   Žena dnešní ale i žena v kterékoliv generaci před námi vždy byla spojena se svou pánví v úrovní emocí. Naše pánev je na naše emoční rozpoložení citlivá. Říká se, že žena si do pánve ukládá všechny své emoce a pánev lze vnímat tedy emoční barometr ženy. Na kurzu se naučíme bioenergetická cvičení,  které Vám to, co již ve své pánvi nechcete mít, pomohou z pánve dát pryč.  Jen oživená pánev, emočně uvolněná, může být přeci šťavnatá a nebo chtít cvičit.   Co je úroveň energetická?   Jak se cítíte jako žena? Cítíte se sebevědomě? Spojena se svou ženskou energií?  Umíte si dobít ženskou energií?  Nabíjet se ženskou energií a cítit se žensky, spokojeně se na tomto kurzu také naučíme pomocí energetických cvičení.   Kurz mýma očima?   Čím déle jsem lektorkou tohoto kurzu, tím více vnímám moudrost a krásu metody jako velký dar nám ženám.  Když bych měla mluvit mužskou mluvou, je to takový NÁSTROJ NÁS ŽEN, jak se do sebe ZNOVUNAVRÁTIT. Mnoho žen si přijde na kurz pro "správné" cviky a ty si také odnese, zlepší se jim jejich inkontinence, sexuální život, sebevědomí a mnoho žen ale přijde nebo přijede i ze vzdálených míst pro TO TAJEMSTVÍ, to které se nedá vyčíst v knihách, ani naučit přes on-line semináře. Ženská tajemství se přeci odedávna předávala v ženských kruzích. A tak je to i s touto metodou, žádná rychlá, instatní rešení nejsou..je zapotřebí vyčlenit a darovat čas  sama sobě a podniknout tu CESTU zpět do své ženské moudrosti. Ženy se nikdy neučily v meditaci, ani knihách, žena skrze své lůno, skrze dělohu byla vždy napojena na moudrost a to je to, co vidím, že se ženám na kurzu nebo po kurzu otevírá. Najednou přestávájí hledat návody venku, vrací se z hlavy zpět do těla, do lůna, do své vlastní jedinečné moudrosti,do svého ženství. Není to vizualizaci, o přání, je to cesta uvolnění a odevzdání, kdy se může žena plně otevřít do svých darů a do své cesty.

Kdo vás Tajemstvím provede?  

Lucie Posl - Lucie Layla Anam, která o sobě říká......."Jsem žena, kterou baví kráčet životem se vším, co přináší vstříc sobě samé a radosti, která je uvnitř každého člověka ukryta. Moji velkou radostí a smyslem je moje rodina  a má práce, která je mojí vášní a posláním. Jsem velmi vděčná, že mohu provázet ženy na jejich cestě do jejich ženskosti, jemnosti, smyslnosti a síly, do jejich hlubokého ženského štěstí a napojení na jejich intuici."

více na webu www.lucieposl.cz

A ostatní až osobně.. ženská tajemství se přeci předávala vždy ústně. Těšíme se na setkání osobně a na živo.

Sdílet událost

bottom of page