top of page

čt 11. 8.

|

Jihlava

Tvoje božská esence

Inspirativní a prožitková přednáška o funkci a potřebě dechu a vůní v našich životech. Přípravou osobního parfému se propojíš s vlastní intuicí, inspirací a léčivou silou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Tvoje božská esence
Tvoje božská esence

Čas a místo

11. 8. 2022 16:30 – 19:30

Jihlava, Křížová 111, 586 01 Jihlava, Česko

Guests

O události

Planeta Země nás každý den obdarovává poklady vonných tekutých esencí z rostlin a stromů, jejich kořenů, květů či pryskyřice. Esenciální oleje mají schopnost působit na biochemické, buněčné a fyzické úrovni a zároveň velmi hluboce na emoční a duchovní úrovni.

Vztah s esencemi je založen na vztahu s rostlinami, rostlinami a planetou, což znamená účastnit se aktivně ekologického cyklu. Tento vztah nám poskytuje být vědomě přítomní v živém, vitálním světě, jehož jsme součástí a pozvat ho k sobě prostřednictvím práce s esencemi skrze naše fyzická těla, dech a dotek.

Nejstarší zachované texty o používání esencí z rostlin jsou staré přibližně 4500 př.n.l. Rostlinné materiály – esence, pryskyřice, kořeny apod…. byly po věky věků používány rituálně, k léčení nemocí a jiných tělesných i duševních potřeb.

My se tentokrát zaměříme na probuzení a uchopení svojí intuice, inspirace a léčivé schopnosti.

A jaké esence na vás budou čekat k nahlédnutí, nacítění a propojení se?

· Ta, jejíž větvičky od středověku odhání zlé duchy

· Ta, která pochází ze stromu, ve kterém sídlí Bůh….

· Ta, jejíž vůně pomáhá při pocitech beznaděje, úzkosti, depresi a používala ji samotná Kleopatra

· Ta, která se přezdívá „ zrno ráje“ a dodává sílu k ráznému jednání….

Terapeutické směsi, které nás budou provázet jsou tyto:

· Ta, která pomáhá identifikovat, vykořenit a odložit uložená traumata, která se mohou projevovat nespavostí, nervozitou, vztekem i oslabenou imunitou.

· Ta, která přináší úlevu a vibruje esencí vděčnosti.

· Ta, která pomáhá k přijetí pokorného odpuštění.

· Ta, která podporuje energetický soulad čakrového systému.

· Ta, která nám bude neustále připomínat, abychom byli věrni sobě a svému úkolu tady.

Dopřejeme dost času a ověřování při našem malém alchymistickém míchání. Budeme postupně očichávat, vyhodnocovat ve více kolech, jak na nás jednotlivé složky působí. Pak teprve si namícháte svou směs dle potřeby, buď do olejového základu v lahvičce s roll onem. Vše bude k dispozici, nemusíte si nosit nic s sebou.

Cena a platba

Rezervace a absence jakéhokoli příznaku ne-MOCI nutná. Žádné prokazování z vaší strany nepotřebuji, pracuji ve VÍŘE a odpovědnosti.

Cenu za workshop 555 Kč je možné uhradit buď na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + božská esence. Nebo pokud jako já preferujete hotovost, napište mi, že platba proběhne na místě, děkuji.

Zobrazit méně >

Sdílet událost

bottom of page