top of page

so 08. 10.

|

Centrum Bezovka

Tvoje božská esence v Plzni

Inspirativní a prožitková přednáška a povídání o funkci a potřebě dechu a vůní v našich životech. Přípravou osobního parfému se propojíš s vlastní intuicí, inspirací a léčivou silou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Tvoje božská esence v Plzni
Tvoje božská esence v Plzni

Čas a místo

08. 10. 2022 10:00 – 14:00

Centrum Bezovka, V Bezovce 4, 301 00 Plzeň-Plzeň 3, Česko

Guests

O události

Při našem setkání se zaměříme na probuzení a uchopení svojí intuice, inspirace a léčivé schopnosti dechu ve spojení s esencemi

Zvědomíme si společně, jak žít život v opravdovosti, jak si ho užít, nemít strach dělat změny za pomoci intuice a vůně esencí.

  • Dopřeješ si dost času a ověřování při tomto alchymistickém míchání. Budeme postupně očichávat, vyhodnocovat ve více kolech, jak na tebe jednotlivé složky působí. Pak teprve si namícháš svou směs dle potřeby, buď do olejového základu v lahvičce s roll onem nebo do spreje
  • Těšit se můžeš také na malý rituál s aromaterapeutickou směsí ABUNDANCE a tvojí peněženkou, kterým podpoříme proudění HOJNOSTI.
  • Zhruba 20 luxusních esencí a směsí ti budou k dispozici.
  • Půjdeme postupně podle čaker. Na každou čakru budeš mít k dispozici minimálně jednu směs i jednodruhovou esenci. Ta čakra, která bude potřeba podpořit, tak z té esence či směsi si svůj parfém připravíš a podopříš tak energetickou změnu a vyladění.
  • V závěru bude prostor pro rychlou konzultaci, otázky a případně namíchání dalšího oleje ( výběr ze stovky olejů ) pro např. zdravotní problém nebo duševní či aurickou pohodu.

Cena a platba

Cena za workshop je 1110 Kč.

Abys měl/a zajištěné místo, uhraď po přihlášení zálohu 200 Kč na účet  115-2117450207/0100, do poznámky napiš příjmení + božská esence a zbytek doplatíš na místě v hotovosti. 

Zobrazit méně >

Sdílet událost

bottom of page