top of page

pá 28. 2.

|

Místečko inspirace

UNIKÁTNÍ OSOBNÍ PARFÉM - tvoříme s esenciálními oleji

Přednáška: Seznámíme s mnoha dalšími bylinami a stromy, které tvoří základ pro výrobu vlastních léčivých směsí (rozšíříme tak zásadně domácí lékárničku) - a to včetně parfémů. Workshop: Výroba vlastního unikátního parfému (se záměrem) pak bude korunou tohoto večera.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
UNIKÁTNÍ OSOBNÍ PARFÉM - tvoříme s esenciálními oleji
UNIKÁTNÍ OSOBNÍ PARFÉM - tvoříme s esenciálními oleji

Čas a místo

28. 2. 2020 17:00 – 20:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Srdečně vás zveme na pokračovací přednášku o esenciálních olejích, jejich síle a schopnosti proměnit život člověka a způsob řešení situací v životě. Tento večer se seznámíme s mnoha dalšími bylinami a stromy, které tvoří základ pro výrobu vlastních léčivých směsí (rozšíříme tak zásadně domácí lékárničku) - a to včetně parfémů. 

Výroba vlastního unikátního parfému (se záměrem) pak bude korunou tohoto večera.

Co vás čeká?

17-19 hod. Poznáváme svými smysly esence bylin (jako je Geranium, Růže, Šalvěj muškátová, Jasmín, Heřmánek, Citronová tráva, Majoránka, Oregano, Tymián a další), esence keřů a stromů (Libavka, Cedr, Borovice, Cypřiš, Myrha, Svaté dřevo, Santal, Posvátné kadidlo, Černý smrk s polární září a dalších.), projdeme si znovu celou škálu citrusů (bergamot, mandarinka, pomeranč, limetka, grapefruit, citron, zelený citron) a objevíme několik unikátních směsí, které byly vytvořené pro účel (Joy - radost, Pan Away - bez bolesti, Valor - odvaha, Release - uvolnění, Harmony - harmonie, Sensation - vzrušení, senzace a další.) 

Vytvoříte si vlastní škálu oblíbenosti skrze pocity (tabulku) a představíme si základní principy a zákonitosti míchání esenciálních olejů do směsí.........

19-20 hod. Na základě předchozích zkušeností i zápisků si vyrobíme parfém, který bude přímo pro nás, políbením naší duše a účinným prostředkem pro vytvoření pohody našeho těla fyzického, emočního a mentálního, kdekoliv se nacházíme.

Bude zde také prostor pro vaše individuální dotazy.

 Těšíme se na vás, v místě (Místečku), které bylo stvořeno pro sdílení INSPIRACE. 28. února 2020 17 - 20 hodin.

Touto zkušeností vás provedou: Ing. Petra Babinská, Veronika Pešková a Ing. Veronika Hynková  

Přihlášky a informace - na tel. č. 774 536 221 nebo na mailu veronika@jsemkouc.cz nebo přihlášením v této události. Cena přednášky s workshopem je 750 Kč a platí se na místě.

Sdílet událost

bottom of page