top of page

út 21. 9.

|

Vestec

Úplňková jóga

Pravidelné setkání spřízněných duší. Jóga, kakaová ceremonie, zpěv manter, probuzení těla v jeho vesmírné posvátnosti a inteligenci. Přesný program se postupně ladí v čase ;) cena 550 Kč

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Úplňková jóga
Úplňková jóga

Čas a místo

21. 9. 2021 18:30 – 21:30

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Obsah bude mít následující dynamiku, podrobnosti ladím až v poslední chvíli, jak se sejdeme ;)

Úvodní promluva a usebrání v meditaci a naladění na společnou energii.

Praxe těla to bude jógová plynoucí a meditační zároveň. Žádné složitosti, ale vědomé plynutí v základních ásanách s pozorností k tomu, co každá poloha a přechody v těle zpracovávají. 

Tématicky očekávejte: 

  • auto - myofasciální uvolnění křížové kosti a hrudníku
  • stoj a postoj, moje pevnost v něm a vychýlení ( souvislost s názorovou pevností bez špetky fanatismu - tzv. pevná střední cesta ), gravitace a přijetí podpory Země - Pachamamy - Gaii  ( souvislost s naší aktuální fyzickou matkou )- téma 1. čakry
  • proudy radosti, energie lůna, jako ZDROJE nejvyššího, potenciál a kreativita  - témata 2.čakry
  • vědomě vyživená páteř - správně pružná, šťavnatá a tekutá pátěř je zdrojem vitality a zdraví - zvědomění si čakrového systému

Budeme se nořit k pocitům v těle fyzickém i duševním - duchovním. 

Pohrajeme si se zvuky  svého vlastního hlasu, jeho vibrací. ( 5. čakra - téma hlasu, sobodného projevu, lež x bytí v pravdě ) Hlas nám bude sloužit jako maják, který si posvítí na zamrzlé emoce. Využijeme zpěv manter.

V další fázi si prožijete kakaový rituálek, usebrání se s kakaem do zpěvu mantry, kterou jemně proplujeme do jemně pohybové meditační praxe. ( 4. čakra - propojení našeho srdce se srdcem Země- sebeláska)

Ve finále našeho setkání se ponoříme k závěrečné relaxační imaginaci, meditaci v klidu.

Rezervace a absence jakéhokoli příznaku ne-MOCI nutná. Žádné prokazování z vaší strany nepotřebuji, pracuji ve VÍŘE a odpovědnosti.

Cenu za workshop 550 Kč,  je nutné uhradit na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + úplněk. Pokud jako já preferujete hotovost , napište mi, že platba proběhne na místě, děkuji.

Sdílet událost

bottom of page