top of page

út 12. 11.

|

Místečko inspirace

Úplňková jóga listopad/OBSAZENO

Plynutím v jemném a oživujícím pohybu se připravíme na konec roku, který bývá náročný po všech stranách. Téma - krk, hlasivky, štítná žláza, láskyplná komunikace. Meditace v čase úplňku se nám zrcadlí to, co jsme dosud nevnímali, našemu nevědomí Lekce trvá 120 minut a stojí 300 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Úplňková jóga listopad/OBSAZENO
Úplňková jóga listopad/OBSAZENO

Čas a místo

12. 11. 2019 18:30 – 20:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Vědomá práce na energetické úrovni v den úplňku nabízí léčivou sílu, která se v tento den násobí.  Měsíc je odrazem našeho nevědomí a v čase úplňku se nám zrcadlí to, čeho jsme si nepovšimli, co je uložené v nevědomí. Každý úplněk má v sobě potenciál posunout naše vědomí, odkrýt to, co bylo ukryté pod rouškou tmy a nevědomí. Pohybovou vědomou praxi budeme zaměřovat tak, abychom léčivou sílu úplňku ještě znásobili. Úplňková praxe je jemná, klidová, vhodná i pro úplné začátečníky. Je to vysoce prožitková praxe zaměřená na vnitřní pocity a nikoli perfekci postury nebo pohybu. Tuto pohybovou praxi nazývám PLYNUTÍM. 

V následné meditaci se pokusíme odevzdat všechny své pocity, emoce a karmické zatížení tak, abychom uměli nechat události plynout, přijímat vše srdcem, s láskou, pokorou, vděčností a zároveň s radostí z každého okamžiku, který k nám přichází. Listopadové téma se bude týkat zejména komunikace směrem k sobě, láskyplné šíření milých slov i směrem ven do prostoru k ostatním. 

Zejména před Vánočními svátky je dobré si zvědomit laskavou komunikaci zejména k těm, se kterými to neproudí tak, jak bychom si představovali. Úplňkový čas využijeme k opuštění zamrzlých dogmat, milosrdných lží a nalhávání si, zkreslování informací, abychom se zalíbili svojí mysli a vnitřnímu kritikovi ;)

Rezervovat můžete přímo tady. Aby byla rezervace platná, je nutné ji zaplatit dle pokynů v mailu. Platba rezervace není vratná, ale můžete za sebe poslat náhradníka.

Pokud je lekce obsazená, můžete se přihlásit jako náhradník.

Sdílet událost

bottom of page