top of page

ne 13. 10.

|

Místečko inspirace

Úplňková jóga s meditací/OBSAZENO

Plynutím v jemném, avšak oživujícím pohybu se připravíme na podzim a chladivější dny. První hodinu budeme plout pohybem, který je vhodný pro všechny stupně pokročilosti. Téma prohřátí (se) a zklidnění, uzavření - hlava - chodidla. Meditace trvá další hodinu. Lekce trvá 120 minut a stojí 300 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Úplňková jóga s meditací/OBSAZENO
Úplňková jóga s meditací/OBSAZENO

Čas a místo

13. 10. 2019 18:30 – 20:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Vědomá práce na energetické úrovni v den úplňku nabízí léčivou sílu, která se v tento den násobí. Pohybovou  vědomou praxi  budeme zaměřovat tak, abychom léčivou sílu úplňku ještě znásobili. Úplňková praxe je jemná, klidová, vhodná i pro úplné začátečníky. Je to vysoce prožitková praxe zaměřená na vnitřní pocity a nikoli perfekci postury nebo pohybu. Tuto pohybovou praxi nazývám PLYNUTÍM. 

V následné meditaci se pokusíme odevzdat všechny své pocity, emoce a karmické zatížení tak, abychom uměli nechat události plynout, přijímat vše srdcem, s láskou, pokorou, vděčností a zároveň s radostí z každého okamžiku, který k nám přichází.

Rezervovat můžete přímo v rozvrhu studia ( poslední přihlášení je možné nejpozději 1h před začátkem, pokud je místo) nebo registrací přímo tady, a to nejpozději 1 den předem, děkuji za pochopení. Pokud je lekce obsazená, lze se přihlásit jako náhradník.

Sdílet událost

bottom of page