top of page

čt 12. 12.

|

Místečko inspirace

Úplňková jóga s meditací prosinec/OBSAZENO

Plynutím v jemném, ale oživujícím pohybu se připravíme na ukončení roku, který je časem k usebrání(se). Téma - otevření duchovního srdce jako brána vstupu pro božské energie. Meditace v čase úplňku nám pomůže v procesu otevření(se) a odevzdání nepotřebného. Lekce trvá 120 minut a stojí 300 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Úplňková jóga s meditací prosinec/OBSAZENO
Úplňková jóga s meditací prosinec/OBSAZENO

Čas a místo

12. 12. 2019 18:30 – 20:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Vědomá práce na energetické úrovni v den úplňku nabízí léčivou sílu, která se v tento den násobí.  Měsíc je odrazem našeho nevědomí a v čase úplňku se nám zrcadlí to, čeho jsme si nepovšimli, co je uložené v nevědomí. Každý úplněk má v sobě potenciál posunout naše vědomí, odkrýt to, co bylo ukryté pod rouškou tmy a nevědomí. Pohybovou vědomou praxi budeme zaměřovat tak, abychom léčivou sílu úplňku ještě znásobili. Úplňková praxe je jemná, klidová, vhodná i pro úplné začátečníky. Je to vysoce prožitková praxe zaměřená na vnitřní pocity a nikoli perfekci postury nebo pohybu. Tuto pohybovou praxi nazývám PLYNUTÍM. 

V následné meditaci se pokusíme odevzdat všechny své pocity, emoce a karmické zatížení tak, abychom uměli nechat události plynout, přijímat vše srdcem, s láskou, pokorou, vděčností a zároveň s radostí z každého okamžiku, který k nám přichází. Prosincové téma se bude týkat na fyzické i mentální úrovni oblasti hrudníku a paží jako prodlouženého srdce, elementem vzduchu, dechu, ducha a prostoru duchovního srdce.

Zejména před Vánočními svátky je dobré si zvědomit laskavý proud lásky do prostoru směrem k sobě i ven a to zejména k těm, se kterými to neproudí tak, jak bychom si představovali. Úplňkový čas využijeme k opuštění zamrzlých dogmat na úrovni kde osobní JÁ pomalu mizí a transformuje se k nadosobnímu MY.

Rezervovat můžete přímo tady. Aby byla rezervace platná, je nutné ji zaplatit dle pokynů v mailu. Platba rezervace není vratná, ale můžete za sebe poslat náhradníka.

Pokud je lekce obsazená, můžete se přihlásit jako náhradník.

Sdílet událost

bottom of page