top of page

čt 15. 8.

|

Místečko inspirace

Úplňková jóga s meditací srpen/OBSAZENO

Budeme se vědomě koncentrovat na naše energie, očistíme energetické dráhy a centra. První hodinu budeme plout jemným pohybem, který je vhodná pro všechny stupně pokročilosti. Téma lebka, páteř a hlavní klouby. Následná meditace trvá další hodinu. Lekce trvá 120 minut a stojí 300 Kč.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Úplňková jóga s meditací srpen/OBSAZENO
Úplňková jóga s meditací srpen/OBSAZENO

Čas a místo

15. 8. 2019 18:30 – 20:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

Vědomá práce na energetické úrovni v den úplňku nabízí léčivou sílu, která se v tento den násobí. Pohybovou vědomou praxi budeme zaměřovat tak, abychom léčivou sílu úplňku ještě znásobili. Úplňková praxe je jemná, klidová, vhodná i pro úplné začátečníky. Je to vysoce prožitková praxe zaměřená na vnitřní pocity a nikoli perfekci postury nebo pohybu. Tuto pohybovou praxi nazývám PLYNUTÍM.

V následné meditaci se pokusíme najít svoje láskyplné vlastnosti a používat je ve hmotném světě, odevzdat všechny své pocity, emoce a karmické zatížení tak, abychom uměli nechat všechno plynout, přijímat vše srdcem, s láskou, pokorou a vděčností a zároveň s radostí z každého okamžiku, který k nám přichází.

Rezervovat můžete přímo v rozvrhu studia ( poslední přihlášení je možné nejpozději 1h před začátkem, pokud je místo) nebo registrací přímo tady RSVP, a to nejpozději 1 den předem, děkuji za pochopení. Pokud je lekce obsazená, lze se přihlásit jako náhradník.

Sdílet událost

bottom of page