top of page

st 02. 9.

|

Místečko inspirace

Úplňková vědomá jóga

Úplněk a jemná vědomá praxe .....necháme se unést.......v léčivé energii......pohybu, který vychází z jógové praxe, dynamické meditace, zvuku, vůní, ticha a sdílení.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Úplňková vědomá jóga
Úplňková vědomá jóga

Čas a místo

02. 9. 2020 18:00 – 21:00

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Praxe to bude jemno-hmotná s důrazem na prožitek a propojení v JEDNOTĚ – záměrem vypsání této akce je NAVYŠOVÁNÍ VĚDOMÍ každého z nás i toho KOLEKTIVNÍHO POLE s přesahem až tam, kam si dovolíme připustit, že to jde.

Úplňkové pohybové, hlasové, meditační  a hluboce léčivé setkání spřízněných duší v dětské radosti, klidu a bezstarostnosti. Dovolíme si jen tak být v tom, co se nabídne.

Čas úplňku vyzývá abychom se zabývali sami sebou a prozkoumali své nitro. Vše, co v sobě spatříme, si zvědomíme, pokud je třeba, i vyčistíme, poladíme, poléčíme. Ponecháme si v duši jen to, co tam opravdu chceme mít.

Budeme si hrát, dýchat, hýbat se, meditovat, léčit.

 

Na začátku i závěru se sejdeme ve sdílecím léčivém kruhu u čaje a povídání o záměru a aktuálním nastavení......zůstaneme tak dlouho, jak bude potřeba, prosím, udělejte si čas....

Rezervace nutná předem.

Cenu za workshop 500 Kč,  je nutné uhradit po přihlášení v hotovosti nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + úplněk.

Sdílet událost

bottom of page