top of page

st 26. 5.

|

Vestec

Úplňková vědomá jóga

V předúplňkovém čase k vám posílám pobídku na oblíbenou jemnou vědomou praxi (osobní setkání).......v léčivé energii......posvátného kakaa, pohybu, biodynamiky a vibrací zvuků.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Úplňková vědomá jóga
Úplňková vědomá jóga

Čas a místo

26. 5. 2021 18:30 – 21:10

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Nabízím praxi jemno-hmotnou s důrazem na prožitek a propojení v JEDNOTĚ. Záměrem setkání je NAVYŠOVÁNÍ VĚDOMÍ každého z nás i kolektivního pole s přesahem ............

Nově budu zapojovat prvky z kranioosakrální jógy a biodynamiky v propojení s vibrací zvuku. Tato praxe je hluboce léčivá.

Čas úplňku se mnou velmi rezonuje celý život, a tak i dnes 2 dny před úplňkem mne tato energie vyzývá, abychom se zabývali sami sebou a prozkoumali své nitro v osobním setkání, ať se stane cokoli. Rozhodla jsem se důvěřovat, že toto rozhodnutí je to správné a potřebné. Rozhodla jsem se TVOŘIT REALITU a ne se nechat unášet tvorbou ostatních......

Nechť je tato praxe užitečná pro ty, kdo jsou připraveni jít do toho se mnou.

Vše, co v sobě spatříme, si zvědomíme, pokud je třeba i vyčistíme, poladíme, poléčíme. Ponecháme si v duši jen to, co tam opravdu chceme mít. Budeme objevovat, dýchat, hýbat se, meditovat, léčit.

Na začátku se sejdeme ve sdílecím léčivém kruhu u posvátného kakaa a povídání o záměru a aktuálním nastavení......na závěr posdílíme zkušenosti a zůstaneme tak dlouho, jak bude potřeba, prosím, udělejte si čas....

Rezervace a absence jakéhokoli příznaku ne-MOCI nutná. Žádné prokazování z vaší strany nepotřebuji, pracuji ve VÍŘE a odpovědnosti.

Cenu za workshop 555 Kč,  je nutné uhradit po přihlášení v hotovosti nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + úplněk.

Sdílet událost

bottom of page