top of page

čt 24. 6.

|

Vestec

Úplňková vědomá jóga

Oblíbené setkání spřízněných duší s šálkem posvátného kakaita... Jemná praxe jógy, zpívání manter, zvuků, probouzení a prohlubování vědomí posvátnosti a inteligence těla v jemném tekutém pohybu.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Úplňková vědomá jóga
Úplňková vědomá jóga

Čas a místo

24. 6. 2021 18:30 – 21:30

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Přesný obsah setkání se ladí na poslední chvíli dle aktuální konstelace.

Budu postupně doplňovat, jak se bude obsah vynořovat a sdílet s vámi zde.

Naše praxe bude inspirovaná kraniosakrální jógou®předávanou Lucií Uhlířovou a Radkem Novákem z Pardubic a Magdalene womb yogou® předávané skrze Ana Otero ze Španělska

Sebereflektivní technika využívá koučovací přístup, imaginaci, práci s reflexí a zpětnou vazbou. Je jednou z mnoha metod práce kouče.

Meditace jsou inspirované učením zmíněným výše, vlastní meditační praxí a obsah se dolaďuje na místě pro ty, kdo budou přítomni a co  bude přítomno ve společném poli.

1. část

Po úvodním společném naladění se na sebe, podpoříme záměr setkání krátkou sebereflektivní technikou zmapování předešlého období. 

Následně se budeme věnovat praxi tělesného pohybu harmonizací dechu života ve svém tělesném chrámu a uctíme jeho léčivou inteligenci.

Vytvořením prostoru uvnitř těla posvátným pozdravem slunce se připravíme na jemnější praxi pro element vody, aktivaci, harmonizaci a probuzení tvořivé energie lůna pro podpoření budoucích projektů.

První část zakončíme dynamickou meditací pro propojení se s energii kosmické modré růže.

2. část

Rituál posvátného kakaita energeticky propojuje naše srdce s Matkou Zemí a my si dovolíme po jeho vypití přijmout její podporu a výživu jemně dynamickou meditací pro rozšíření elektromagnetického pole srdeční oblasti a navážeme kontakt se srdcem Země.

Posléze se ponoříme do závěrečné meditace na podporu sebe-vědomí tvůrčí síly, kterou zakončíme zpěvem mantry.

Cena 555 Kč včetně posvátného kakaita.....pokyny k platbě přijdou po přihlášení automatickým mailem na vámi zadanou adresu.

Sdílet událost

bottom of page