top of page

út 18. 1.

|

Vestec

Úplňkové jógové plynutí

Praxe vědomá a léčivá, která dovoluje dotyk s emocí a plynutím s kosmickými energiemi. Čekejte jednoduchou praxi jógových ásan, praxi inspirovanou continuum movement, meditaci a zvukovou lázeň křišťálové pyramidy.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Úplňkové jógové plynutí
Úplňkové jógové plynutí

Čas a místo

18. 1. 2022 18:30 – 21:30

Vestec, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Téma tohoto úplňku je vděčnost za to, co máme, rodina a z ní vycházející stabilita.

Poplujeme v energii Univerza pohybem, vůní, dechem, zvukem a vizualizací. Navážeme kontakt se svými hlubinami a podpoříme zdraví nervové soustavy. 

Bude mi ctí vás provést dechovým rituálkem s aromaterapeutickými esencemi Young Living. 

Na závěr po meditačním klidu pozorováním, tzv. otevřenou pozorností se můžete těšit na zvukovou lázeň křišťálové pyramidy, která je vyrobená z 99,99 čistého křišťálu. Má přirozenou schopnost harmonizovat, čistit a zvyšovat energii. Její zvuk je nádherný, sférický a naplňující celý prostor. Účinky takové zvukové lázně jsou nesmírně harmonizující, relaxační i léčebné.

Rezervace je nutná, protože naše skupinka bude mít max počet 8 účastníků.

Cenu za workshop 555 Kč můžete platit v hotovosti na místě nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + úplněk.

V případě potřeby, nejistoty nebo vlastního podezření prosím konzultujte  se mnou případné psychické a fyzické problémy či infekčních onemocnění předem. 

Sdílet událost

bottom of page