top of page

ne 09. 2.

|

Místečko inspirace

Úplňkové meditační plynutí

Vědomá praxe nabízí léčivou sílu. Měsíc je odrazem našeho nevědomí a v čase úplňku se nám zrcadlí to, čeho jsme si nepovšimli a co je uložené v hlubinách nevědomí. Budeme mít šanci posunout naše vědomí, odkrýt co bylo ukryté pod povrchem, završit, ukončit a započít........

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Úplňkové meditační plynutí
Úplňkové meditační plynutí

Čas a místo

09. 2. 2020 18:00 – 20:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 42 Vestec, Česko

Guests

O události

"Tak rozlehlá jako nekonečný prostor kolem nás, je krajina uvnitř lotosu našeho srdce. Tento vnitřní prostor v sobě objímá nebe i zem, oheň i vzduch, slunce i měsíc, blesky i hvěždy. Ať už jsme si toho vědomi nebo ne, uvnitř našeho srdce je obsaženo vše."   

Čhándógjópanišada

Tentokrát se budeme se dotýkat silných témat KRAJINY SRDEČNÍ.....ANAHÁTA ČAKRY

Tělesná praxe bude úplňkově vele-jemná, klidová, vhodná i pro úplné začátečníky a těhotné. Čeká nás hluboce prožitkové vedení se zaměřením na vnitřní pocity, nikoli perfekci postury nebo pohybu. Tuto pohybovou praxi s tělem nazývám PLYNUTÍM.  I tato práce s tělesnou (s)chránkou je meditativního charakteru (cca 60 minut).

Na psychické a spirituální úrovni se pověnujeme tématu ukončení a nového začátku. Úplněk jako malá smrt a znovuzrození. Práce se záměrem, vizí a vizualizací.....ukončení, dokončení a vypuštění, odpuštění a prostor pro nové začátky.....Meditace cca 60 minut.

Poslední dobou se tělesná a meditativní praxe tak propojují, že nezaručuji výše zmíněné časové rozložení. V podstatě jsme v meditaci 120 minut....;)

Na závěr se sejdeme ve sdílecím léčivém kruhu u čaje a povídání.......cca 30 minut.

 

Workshop 2h30 = 500 Kč.

Rezervace nutná předem.

 

Cenu za workshop 500 Kč,  je nutné uhradit po přihlášení v hotovosti nebo na účet  115-2117450207/0100, do poznámky příjmení + úplňková. Ráda vám vystavím fakturu, pokud obratem pošlete vaše fakturační údaje.

Maximální počet je 8 účastníků, který nechci překračovat, nicméně ho chci dopřát těm, kteří mají o tuto praxi opravdový zájem. V případě, že vaše platba nedorazí do 10 dnů, bude rezervace automaticky zrušená.

Pokud je akce obsazená, neváhejte se přihlásit jako náhradník. Pokud se uvonlí místo - bude dle pořadí přihlášení vaše.....

Sdílet událost

bottom of page