top of page

ne 04. 6.

|

Místečko inspirace

Úplňkový speciál

Oblíbené setkání spřízněných duší v esenci úplňku. Dynamická i jemná praxe jógy, zpívání manter, zvuků, probouzení a prohlubování vědomí posvátnosti a inteligence těla v jemném tekutém pohybu. Můžete se těšit na dvě kratší dynamické meditační techniky a závěrečnou klidovou.

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Úplňkový speciál
Úplňkový speciál

Čas a místo

04. 6. 2023 19:00 – 21:30

Místečko inspirace, K Remízku 407, 252 50 Vestec, Česko

Guests

O události

Tento úplněk bude mít největší vliv na kolena, klouby, páteř a páteřní svalstvo, čéšky, kosti, šlachy a vazivo, kůže, vlasy, slezina, orgán rovnováhy.

V úvodní jogové praxi se budeme věnovat hlavně páteřnímu kanálu, páteři, kloubům jako vesmírným branám v těle ( inspirace karniosakrální jógou a terapií) a za pomocí vlastní vibrace zvuku vstoupíme do paměti a moudrosti kostí ( inspirace continuum movement + voice healing )

1. část

Po úvodním společném naladění se na sebe, podpoříme záměr setkání krátkou sebereflektivní technikou zmapování aktuálního nastavení těla, duše i mysli. Průvodcem nám bude dech a vůně esence.

Následně se budeme věnovat praxi tělesného pohybu harmonizací dechu života ve svém tělesném chrámu a uctíme jeho léčivou inteligenci.

Vytvořením prostoru uvnitř těla posvátným pohybem, se připravíme na jemnější praxi pro aktivaci, harmonizaci a probuzení tvořivé intuitivní léčivé energie těla. Budeme se věnovat hlavně páteřnímu kanálu, páteři, kloubům jako vesmírným branám v těle ( inspirace karniosakrální jógou a terapií) a za pomocí vlastní vibrace zvuku vstoupíme do paměti a moudrosti kostí ( inspirace continuum movement + voice healing ).

2. část

Zvuk a vibrace křišťálové pyramidy a sebe masáž-aktivace třetího oka esencí. Ponoříme se do meditace se záměrem probudit všechny funkce mozku a jejich propojení. Propojení mysli a srdce jako základní stavební kámen pro uspokojivý život.

Na závěr se ponoříme do závěrečné jemně dynamické meditace na podporu sebe-vědomí tvůrčí vnitřní síly, kterou zakončíme zpěvem mantry.

Meditace i pohybové relace jsou inspirované 

  • mojí vlastní pohybovou a meditační praxí ovlivněnou poslední roky mayskou kosmologií
  • kraniosakrálním léčením těla skrze tekutiny v těle
  • kraniosakrální jógou®předávanou Lucií Uhlířovou a Radkem Novákem z Pardubic
  • continuum movement a škola bederních svalů 
  • vůní a spiritu esencí Young Living

Obsah se dolaďuje na místě pro ty, kdo budou přítomni a co bude přítomno ve společném poli.

Hodnota setkáni je 555 Kč.....Výměnu energie v této částce prosím po přihlášení zašli do 7 dnů na účet č. 115-2117450207/0100, do poznámky napiš příjmení - úplněk. Bez připsané platby nebude rezervace platná!

Sdílet událost

bottom of page