top of page

čt 04. 4.

|

Jihlava, ARCHE

Voňavá lékárna v Jihlavě

Zvu vás na příjemné prožitkové setkání s povídáním o esenciálních olejích a jejich využití pro péči o zdraví, psychickou pohodu a provoněnou domácnost. Používání esenciálních olejů té nejvyšší kvality totiž znatelně mění život tím, jak rychle dokáží měnit životní pocit a s ním spojené myšlení.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Voňavá lékárna  v Jihlavě
Voňavá lékárna  v Jihlavě

Čas a místo

04. 4. 2024 17:30 – 19:30

Jihlava, ARCHE, Ke Skalce, 586 01 Jihlava 1, Česko

Guests

O události

VOŇAVÁ LÉKÁRNA vám ukáže, jak je snadné cítit se krásně, uvolněně, plní zdraví a energie. Nejen skrze vůni, ale také díky vysokým frekvencím, antioxidačním vlastnostem a jejich komplexnímu působení na tělo, emoce a mysl. A také tvořením čistého, inspirativního, podpůrného a bezpečného prostředí domova a míst, kde se vyskytujete.

Zvu vás na příjemné prožitkové setkání s povídáním o esenciálních olejích a jejich využití pro péči o zdraví, psychickou pohodu a provoněnou domácnost. Bude to vstupní brána do aromaterapie pro všechny, kdo si dovolí myšlenku, že vůní lze i harmonizovat a pracovat na zdravém těle i mysli. Celý prožitek a účinek aromaterapie je násobený nádhernými vůněmi, které nasytí naše smysly.

Toto úvodní setkání s esencemi terapeutické kvality zahrnuje představení základních 11 olejů terapeutické kvality značky Young Living, který jako jedny z mála mají certifikát pro vnitřní užívání.

 Prožijete si několik způsobů účinků aromaterapie díky vlastním smyslům, dechu, dotyku, zklidnění. Získáte informace a nový pohled na „léčení“ a především PREVENCI BĚŽNÝCH CIVILIZAČNÍCH NEDUHŮ DNEŠNÍ DOBY.

 Osvojíte si informace a prožitky, které můžete okamžitě aplikovat, jak u sebe, tak v rodině.

 Odnesete si plno rad a tipů, jak díky olejíčkům nahradit běžné chemické léky, drogerii a nebo jak je využít v kuchyni.

V závěru budete mít možnost nechat si odkapat olejíčky, které přitáhnou vaši pozornost, budete moci ihned využít krátkou konzultaci a poradenství na místě.

Také si můžete vyrobit svoji pleťovou mlhu nebo sérum na růst vlasů, či krásnou pleť.

Provázet bude Ing. Veronika Hynková, aromaterapeutka, kranioterapeutka, transformační koučka a průvodkyně na cestě zdraví a změny v každém věku. Sama je matkou tří dětí a babičkou 5ti letého vnoučka, zdravím se zaobírá od svých 19 let, kdy začala sama na sobě zkoušet jak strava, pitný režim a pohyb může ovlivňovat kvalitu našeho života.

Příspěvek 350,- Kč v hotovosti na místě.

Používání esenciálních olejů té nejvyšší kvality totiž znatelně mění život tím, jak rychle dokáží měnit životní pocit a s ním spojené myšlení.

Sdílet událost

bottom of page